آغاز به کار نمایشگاه CES 2018


اخبار روز


آغاز به کار نمایشگاه CES 2018

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

نمایشگاه CES 2018 امروز 8ام ژانویه ی 2018 آغاز به کار کرد.

نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی که به نمایشگاه CES معروف است، در لاس وگاس ایالت نوادا آمریکا برپا شده و علاقه مندان به دنیای محصولات الکترونیک از سراسر دنیا در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.

البته تنها افراد با مجوز می توانند به این نمایشگاه وارد شده و شرایط به نحوی نیست که بازدید برای عموم مردم آزاد باشد.


نمایشگاه CES 2018

نمایشگاه CES بیش از 40 سال است که هر ساله در همین تاریخ برگزار شده و گزارشات حاکی از آن است که این نمایشگاه هر سال بزرگ تر و با شرکت کنندگان وسیع تری نسبت به سال قبل اجرا شده است.

در این نمایشگاه که امسال برگزار می شود چیزی نزدیک به 317 شرکت تولید کننده محصولات الکترونیکی مصرفی از 10 کشور مختلف جهان حضور داشته و در واقع این نمایشگاه را یک سکوی ممتاز معرفی و شناسایی خود به جهانیان می دانند.

این نمایشگاه تا 12ام ماه ژانویه به فعالیت خود ادامه داده و انواع و اقسام محصولات و گجت های الکترونیکی در آن معرفی شده و به معرض نمایش درخواهند آمد.

افتتاحیه ی رسمی روز سه شنبه 9ام ژانویه خواهد بود

البته قابل توجه است که افتتاح رسمی فردا، سه شنبه 9ام ژانویه 2018 یعنی 19ام دی ماه خواهد بود و امروز درها باز شده تا شرکت های مطرح کنفرانس های خبری خود را برای معرفی برجسته ترین محصولاتشان برگزار نمایند.

برای اطلاع لحظه به لحظه و مداوم از آن چه در این چند روز در نمایشگاه CES 2018 لاس وگاس خواهد گذشت؛ می توانید با پوشش ویژه ی خبری دیجیاتو از CES 2018 همراه باشید.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.