آقای حسین عارفی داور ملی فوتبال شد


اخبار روز


آقای حسین عارفی داور ملی فوتبال شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -آقای حسین عارفی

 داور ملایری فوتبال درجه ملی گرفتفرهاد داودوندی- بروجرد:

روز گذشته این بنر را در رابطه با ملی شدن درجه داوری آقای حسین عارفی در شهرستان جوکار ( بین ملایر و همدان ) دیدم، بسیار خوشحال شدم به حدی که دوباره چند کیلومتر با ماشین برگشتم و از این بنر چند عکس گرفتم.

شش هفت سال قبل در یکی دو تا از مسابقات  شهرداری بروجرد با تیمهای رقیب در لیگ دسته سوم ایران آقای باقر عارفی ناظر ملایری فدراسیون فوتبال به بروجرد آمدند.

پسر ایشان آقای حسین عارفی جوان لاغر اندام بسیار مودب و محجوبی  بود که به همراه پدر به بروجرد آمده بود و اگر اشتباه نکنم یک مسابقه را نیز بعنوان داور جانشین ( کمک داوری که باید حضور پیدا می کرد نیامده بود)  در تیم داوری قرار گرفت و خط نگهدار اول بود.

به هر حال دیروز که بنر موفقیت آقای حسین عارفی را در شهرستان جوکار دیدم از اینکه بعد از شش هفت سال عکس ایشان را با کسب موفقیت شان می دیدم، بسیار بسیار خوشحال شدم.

شاید هیچگاه آقای حسین عارفی این پست تبریک ما را در این سایت نبیند، ما بر حسب وظیفه موفقیت ایشان را به خودش و جامعه ورزش ملایر و شهرستان جوکار تبریک می گوئیم.

اما آنچه برای ما باید  مهم باشد این است که یک جوان ملایری هموطن ما در امر داوری فوتبال موفق شده است که به درجه ملی برسد و ما همه باید بسیار خوشحال و شاد باشیم که چنین جوانان ورزشکاری در شهرهای اطراف ما وجود دارند که باعث افتخار همه مان هستند.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.