آقای مازیار فرزاد مربی بروجردی تیم ملی و کسب موفقیت برای دوچرخه سواری کشورمان


اخبار روز


آقای مازیار فرزاد مربی بروجردی تیم ملی و کسب موفقیت برای دوچرخه سواری کشورمان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


آقای مازیار فرزاد مربی بروجردی تیم ملی

 و کسب موفقیت برای
دوچرخه سواری کشورمان

تیم دوچرخه سواری بزرگسالان کشورمان در ماده تیم اسپرینت در نخستین روز برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کاپ آسیا در دهلی نو به مدال طلا دست یافت .

دوچرخه سواران مالزی و قزاقستان نیز به ترتیب مدال های نقره و برنز تیم اسپرینت را از آن خود کردند.مسابقات دوچرخه سواری کاپ آسیا روزچهارشنبه بیست و چهارم شهریورماه در هفت رشته و با شرکت 10 کشور در پیست 250 متری ورزشگاه ایندراگاندی دهلی نو آغاز شد.

محمد دانشور،علی علی عسگری و حسنعلی ورپشتی نمایندگان ایران در رده سنی بزرگسالان در ماده های اسپرینت ، تیم اسپرینت و کایرین در این رقابت ها شرکت کرده اند.مازیار فرزاد مربی بروجردی تیم ملی دوچرخه سواری بزرگسالان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت این مسابقات  به مدت سه روز در نوبت صبح و بعد از ظهر در ورزشگاه ایندریرا گاندی برگزار گردیده است.

مربی تیم دوچرخه سواری بزرگسالان کشورمان گفت که شرکت در این مسابقات می تواند آمادگی دوچرخه سواران کشورمان را برای مسابقات قهرمانی آسیا که بهمن ماه امسال در هندوستان برگزار می شود ، افزایش دهد.

وی در ادامه خواستار حمایت بیشتر مسئولان از دوچرخه سواران شد و اظهار کرد در صورت حمایت مسئولان، دوچرخه سواران قادر به رکورد شکنی در مسابقات قهرمانی آسیا خواهند شد.

مازیار فرزاد به عنوان مربی و هاشم زهی سرپرست تیم ملی را در این مسابقات به عهده داشتند.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.