آنجلینا جولی و برد پیت بر سر مسئله حضانت فرزندان به توافق رسیدند


اخبار روز


آنجلینا جولی و برد پیت بر سر مسئله حضانت فرزندان به توافق رسیدند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پیش از این اخبار گوناگونی درباره ی موضوع جدایی برد پیت و آنجلینا جولی به گوش رسیده است. سایت خبری روزیاتو اخبار مربوط به این زوج هنری را پیگیری می کند. و طبق آخرین اخبار، توافق برد پیت و آنجلینا جولی بر سر مسئله ی حضانت فرزندانشان را منتشر ساخته است.


طلاق آنجلینا جولی و برد پیت


وکیل خانم جولی در این رابطه می گوید: " ما می توانیم تایید کنیم که هفته گذشته، توافقی با رضایت هر دو طرف صورت گرفته و به امضا رسیده است. بر این اساس، ۶ فرزند تحت حضانت مادرشان خواهند ماند و در مواقعی با آقای پیت دیدار خواهند کرد. این راه حل توسط مراقبان حرفه ای کودک پیشنهاد شده و بهترین گزینه برای جلب رضایت بچه ها بوده است."
“"ما در شرایطی قرار نداریم که بتوانیم جزئیات را اعلام کنیم. امیدوار هستیم در رویدادهای این چنینی، حساسیت خانواده و شرایط بچه ها درک شود. ما اعتقاد داریم که تمامی طرف ها به سلامت خانواده متعهد هستند و شما باید در این لحظات سخت متوجه موضوع باشید."


طلاق آنجلینا جولی و برد پیت


البته بعضی از منابع دیگر چنین اظهار می دارند که این توافق قطعی نیست و همچنان کشمکش بر سر حضانت 6 فرزند برد پیت و آنجلینا جولی ادامه دارد. در سایت روزیاتو می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.