آیا بیت کوین به خط پایان خود رسیده است؟


اخبار روز


آیا بیت کوین به خط پایان خود رسیده است؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در سال گذشته قیمت بیت کوین، فراز و فردهای بسیاری داشته است، به گونه ای که در دو ماهه اخیر، قیمت بیت کوین، افزایش فوق العاده ای را تجربه کرده است. موج قیمتی که به بیش از 1400 درصد در سال 2017 رسید و قیمت هر بیت کوین نزدیک 20 هزار دلار رساند.

قیمت بیت کوین

با افزایش قیمت بیت کوین، بسیاری از افراد نگران شدند که این افزایش قیمت تنها یک حباب است، به گونه ای که بسیاری از سرمایه گذاران بسبت به خرید بیت کوین و ریسک های آنها هشدار دادند.

بیت کوین در سال جاری به دلیل نگرانی های کره جنوبی و چین برای سرکوب احتمالی خرید و فروش این پول رمزگذاری شده،20 درصد کاهش قیمت داشته است.

نواسانات قیمت بیت کوین تا اندازه ای بود که بسیاری از شرکت های بزرگ اعلام کردند که از پذیرش معاملاتی که با ارز دیجیتال بیت کوین است، معذورند.

اکسل وبر رییس اجرای موسسه UBS گفته است که سرمایه گذاران تمایل کمتری برای معامله با بیت کوین دارند، زیرا نگران کاهش بیشتر قیمت به دلیل افزایش مقررات هستند.

در این میان بسیاری از افراد گمان می کنند که جهش قیمت بیت کوین دوباره اتفاق می افتد به گونه ای که حتی بعد از سال ها، رکورد تازه ای را میشکند و رکورد تازه ای را کسب می کند.

سیتولی یک مهندس نرم افزار و تحلیلگر بلاک چین می گوید که قیمت بیت کوین تا پایان سال به بیش از 30 هزار دلار افزایش می یابد. به ظن او، این افزایش قیمت را سریعتر و ارزان تر بودن معاملات با این پول رمزگذاری شده عنوان می کند.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.