احمد گودرزی مسوول روابط عمومی هیات کاراته بروجرد


اخبار روز


احمد گودرزی مسوول روابط عمومی هیات کاراته بروجرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


گفتگو با آقای احمد گودرزی

 

 مسوول روابط عمومی هیات کاراته بروجرد

 


لطفا خودتان را معرفی کنید.

احمدگودرزی متولد ۶۴ دانشجوی رشته کارشناسی حقوق

ورزش را از کجا ودر چه سنی شروع کردید.

ورزش را از سن ۵الی ۶سالگی در رشته رزم آوران زیر نظر استاد لطفی شروع کردم.

اومربی خوب پر توان و باانگیزه ای بود.و کلاسهای تمرین او بسیار خوب برگزار میشد.

چطور به ورزش رزمی روی آوردید.

برای اولین بار بادوستانم به کلاس رزم آوران رفتیم و بخاطر هیجان زیاد کلاس و فنون آنها علاقه مند شدم.و آنجا شروع به فعالیت کردم.

چه افتخاراتی درورزش  رزم آوران کسب کردید.

۴سالی بودکار میکردم.سنم پایبن بود زیاد مسابقه شرکت نمیکردم.ولی توانستم یک مقام طلای  استان ویک نقره کشور که بسیار عنوان کشوری سخت بود.

 علاقه شدیدی به باشگاه و تمرین داشتم و  همیشه یک ساعت قبل از تمرین روی پلهای سالن طالقانی منتظر میماندم.تا تمرین شروع شود.ولی به دلیل عقب ماندن از تحصیل به اجبار والدین یک سال رزم آوران را با همه خاطراتش کنار گذاشتم.وبه تحصیلم ادامه دادم.

 

کاراته را از کجا شروع کردی.

کاراته را از سال ۷۹ در  باشگاه همیشه معروف به قول همه زیر پله های سالن طالقانی در سبک قدرتمند  کان ذن ریو   با سن سی فریدون کرزبر البته با درخواست پسر عمویم  شروع کردم.ودر واقع مربی اصلی من در کاراته این مرد عزیز و دوست داشتنی میباشد.که واقعا بسیار آماده و هنوزهم از هر لحاظی دارای پتاسیل بالایی است.

 امکانات آن زمان با الان را مقایسه میکنید.

بهتراست از اینجا شروع کنم تمرین کاراته با سن سی کرزبر بسیار سخت و طاقت فرسا بود آنهم روی موزایک بدون تشک ورزشی همیشه کف سالن بعد از تمرین لیز و بود و مسدومیتهای شدید.با حالا  که اصلا قابل مقایسه نیست.

اما نباید فراموش کنیم که ۹۹درصد مربیهای حال حاضر بروجرد.ازهمان سالن زیر نظرشهید هوشنگ معظمی گودرزی  و شیهان رحمان گودرزی بودند.و اینجا وبهتر است یادی کنم  از استاتیدی  همچون قوام نظامی  غفاری.مایلی.و خیلی های دیگر که درحال حاضر حضور ذهن ندارم.که واقعا باعث موفقیت  بنده بودند.

در حال حاضر درجه کمربند شماچیست و بازمان گذشته چه تغییری کرده است.

سوال قشنگی پرسیدید.

در حال حاضر دارای کمربند مشکی دان ۳ شوتوکان wskfهستم

یادم میآید ۲ سالی بود کاراته راشروع کرده بودم.تازه قرار بود آزمون کیو یک از من بگیرند.استاد مایلی از من آزمون گرفت و قبول شدم شاید کاراته کاهای جدید ندانند کیو چیست.یک خط سیاه روی کمربند سفید ۳سال کار کردم تازه توانستم ۲کیو بگیرم.وقوی تر از همیشه کار میکردم چون به درجه رسیده بودم.طوری بود انگار کمربند مشکی گرفته بودم بعضی وقتها یادم می افتد چقد به آن دودرجه افتخار میکردیم خنده ام میگیرد.یاد دارم از کمربند سبز تا آبی ۳سال طول کشید تا به آبی رسیدم.اما فرق الان با گذشته این است  الان شاگردها هنوز یکسال نیست کار میکنن کمربند مشکی میبندند. همین

تا چه زمانی در سالن طالقانی فعالیت داشتی.

فکر کنم سال  ۸۸بود.که ارشد کلاس شده بودم.و تاحدودی مبتدیهارا آموزش میدادم.و همیشه باشوق وارد کلاس میشدم.

از کجا مربیگری را در رشته کاراته آغاز کردی.اواخر سال ۸۵یا۸۶بود با هماهنگی استاد مایلی اولین باشگاه کاراته را مجوز ایشان در روستای ونایی با۱۲۰الی  ۱۳۰شاگرد شروع به فعالیت کردم.

و همزمان با او یک کلاس هم در منازل سازمانی پادگان مهندسی احداث کردم.و همزمان با او کارهای اطلاع رسانی هیأت را در بخش روابط عمومی انجام دادم.

چرا خودتان کارت مربیگری نداشتید.

هنوز به خدمت سربازی نرفته بودم.

تااینکه به خدمت اعزام شدم.و باشگاه پادگان را به یکی از بانوان شهرستان سپردم.که ایشان در حال حاضر در شهرستان به سر میبرند.اما باشگاه کاراته روستای ونایی را داشتم واسم آن حامیان ولایت بود.و توانستم تا قبل از اعزام به خدمت سربازیم دومرحله آنهارا به مسابقات کشوری اعزام کنم که در هردو مسابقه بادست پر برگشتیم و خیلی خوشحال کننده بود.شاگردانی که چیزی از کاراته نمیدانستندولی حالا کمتراز ۳ماه به عنوانهای کشور درسبک شوتوکان و شیتوریو دست پیدا کرده بودند.

آیادر زمان خدمت به وزش  کاراته ادامه دادی یا خیر

 بله در آموزشی  بودم که زمان مسابقات نیروی زمینی ارتش بود.وبا انتخابی که در خرم آباد برگزار گردید  بعنوان نفر اول استان در وزن ۷۰کیلوگرم انتخاب شدم.ودر یگان ورزش لشکر مشغول تمرین شدم.

وتوانستم باتمرینهای فشرده در دوماه در مسابقات نیروی زمینی ارتشهای ایران که در آذربایجان برگزار گردید.مقام سوم  را کسب کنم.وبه عنوان تنها کارته کای استان لرستان به عضویت کاراته  نیروی زمینی ارتش درآیم که متأسفانه به دلیل دوری را ترجیح دادم به بروجرد برگردم وبه خدمتم ادامه دهم.وبه تمرینات باشگاه در روستای ونایی بپردازم.

در حال حاضر در کاراته بروجرد چه سمتی دارید.

بنده مسؤل روابط عمومی کاراته بروجرد هستم.و دوستان ارادت داشتند سرپرستی تیم کاراته شهرستان را به بنده سپردند.ودر کنار استاد دیوکان و استاد یاراحمدی.مربیان زحمتکش تیم به انجام وظیفه مشغول هستم.

 

درحال حاضر در چند باشگاه مشغول فعالیت هستید.

باشگاه حامیان ولایت روستای ونایی

حامیان ولایت شهرستان اشترینان که جدیدا احداث شده است.

و منازل سازمانی پادگان مهندسی و انشاالله اگر خداوند یاری کند برای اولین بار در بروجرد باهماهنگیهایی که با معاونت محترم اداره ورزش جوانان شهرستان  انجام دادیم.

اولین مرکز استعداد یابی. در بهترین نقطه شهر کاملا رایگان احداث کنیم.که بچه های بی بضاعت و تحت نظر کمیته امداد و وغیره...بتوانن از این موقعیت استفاده کنن. تا بتوانیم کارته کاهای بروجرد را بالاببریم.

هدفتان از این فعالیتها را مختصر بیان کنید.

من با کاراته زندگی میکنم.هر کس هر هدفی دارد.من همیشه این آرزو راداشتم و دارم که یک تیم خوب در پایه نونهالان و نوجوانان در شهرستان باشد که از همان کودکی شکوفا شوند.

که در مجموع باشگاهای حامیان ولایت.با اطلاعیه ای که چندروز پیش در این خصوص زدیم

با اسپانسرمحترمی که ۸۰درصد توافقات را انجام داده ایم قرار است که تیمی کاملا خصوصی را تشکیل دهیم.که برای بازیکنان آن تیم تجهیزات ورزشی کاملا رایگان با مزایا در نظر گرفته ایم.

آیا کارته بروجرد با این همه پتانسیل  مکانی برای کارهای اداری دارد.

بله امسال بایاری خداوند به بعداز ۳۰سال این دفتر را در ورزشگاه امام علی (ع ) افتتاح کردیم.

که جادارد از  آقای ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان، ریاست محترم هیأت کاراته جناب مایلی و سرکار خانم شمسه نایب رییس محترم هیات کاراته که واقعا با کمهای مالی و تجهیزاتی توانستند در این امر خیر بنده را یاری کنند.تا امروز مکان مناسبی برا ی جلسات و مکاتبات اداری داشته باشیم.

و درپایان اگر حرف خاصی هست بفرمایید.

من باید تشکر کنم از پدرو مادرو همسرم که مشوق اصلی من در این  چندسال بودن ازاستاد دوست داشتنیم که درزندگی الگوی همیشه گی من بودن سن سی فریدون کرزبر

و از اساتید بزرگ شهرستان شیهان نادر  کردی نماینده محترم سبک شوتوکانwskfاستان  و شیهان رحمان گودرزی که در حال حاضر از این عزیزان آموزشهای لازم را به بنده حقیر انتقال میدهند.تشکر میکنم.

و تشکر ویژه ازشما جنای داودوندی که با اخبار دقیقتون همیشه هیأت کاراته شهرستان بروجرد را مورد لطف خود قرار داده اید.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.