اخراج ۲۳۰ نفر از کارگران شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل/ آقای استاندار؛ وعده هایتان در خصوص حل کامل مشکلات کارگران کی عملی می شود؟


اخبار روز


اخراج ۲۳۰ نفر از کارگران شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل/ آقای استاندار؛ وعده هایتان در خصوص حل کامل مشکلات کارگران کی عملی می شود؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


موجی از اخراج های گسترده از روز گذشته به دستور خریدار شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل به راه افتاده است و نگرانی هایی را میان خانواده بزرگ آلومینیوم به وجود آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از فرهنگ کده ؛ موجی از اخراج های گسترده از روزگذشته به دستور خریدار شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل به راه افتاده است و نگرانی هایی را میان خانواده بزرگ آلومینیوم به وجود آورده است.

 روز گذشته خریدار شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل ۲۳۰ نفر از کارگران بخش خدمات که سابقه بیش از ۱۵ سال داشتند را از این شرکت بزرگ تولید آلومینیوم، از کار اخراج کرد.
چندماه گذشته بود تجمعات متعددی در اعتراض به اخراج های دسته جمعی کارگران و عدم پرداخت مطالبات در مقابل استانداری هرمزگان و محل این کارخانه صورت گرفته است و مسئولان در جمع این تجمعات وعده های فراوانی دادند که هیچ کدام عملی نشد که باز امروز اخراج ۲۳۰ نفر از کارگران بخش خدمات این شرکت را شنیدیم.
کارگرانی که جوانی و عمر خود را در این شرکت صنعتی گذاشته اند اما هم اکنون پس از ۱۵ الی ۲۰ سال سابقه باید بدون هیچ دلیلی از محل کار اخراج شوند چه کسی پاسخگوی این بی عدالتی ها است؟
جاسم جادری استاندار هرمزگان طی مصاحبه ای با صدا و سیمای مرکز خلیج فارس از حل کامل مشکلات کارگران شرکت آلومینیوم المهدی هرمزآل خبر داده بود که حال باید از آقای استاندار پرسید کدام یک از مشکلات این کارگران را حل کرده اید ؟ چرا وعده سرخرمن می دهی جناب آقای جادری؟
یکی از کارگران اخراجی امروز در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده گفت:حدود ۱۷ سال است که در این مجتمع صنعتی مشغول به کار هستم و جوانی و عمر خود را در این شرکت صنعتی گذاشته ام؛ اما هم اکنون پس از ۱۷ سال بدون هیچ دلیلی از محل کار اخراج شده ام و نمیدانم در این سن چگونه می توانم شکم زن و بچه های خود را سیر کنم.

وی خاطرنشان کرد:از تمامی مسئولین استان از جمله استاندار هرمزگان و نمایندگان مردم در خانه ملت درخواست می کنم نسبت به آینده ۲۳۰ کارگر اخراجی و خانواده هایشان بی تفاوت نباشند و با قید فوریت به این بی عدالتی آشکار واکنش نشان دهند.

 

انتهای پیام/ت


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.