امید شمشی بر سکوی قهرمانی فوتبال بخش لیردف جاسک ایستاد


اخبار روز


امید شمشی بر سکوی قهرمانی فوتبال بخش لیردف جاسک ایستاد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تیم فوتبال امید شمشی با پیروزی مقابل حریفان خود موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات لیگ دسته یک بخش لیردف جاسک شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز مسابقات فوتبال لیگ دسته اول بخش لیردف شهرستان جاسک که از یک ماه پیش با شرکت ۱۶ تیم زیر نظر اداره ورزش و جوانان و همکاری هیات فوتبال بخش لیردف در زمین ورزشی روستای گوهرت بخش لیردف آغاز شده بود با قهرمانی تیم خوب ویکدست جوان امید شمشی به پایان رسید .

تیم امید شمشی به مربیگری پیربخش فولادی توانست با اقتدار تمام مقام قهرمانی مسابقات  لیگ دسته اول بخش لیردف جاسک  را به خود اختصاص دهد ، تیم عبد به مقام دومی این مسابقات دست یافت  و تیم گوهرت نیز سوم شد ضمن این که تیم کاشی کاپ اخلاق را دریافت کرد .

گفتنی است از سوی کمیته فنی این مسابقات علی فرامرزی به عنوان بهترین بازیکن و محمود سولکی پور به عنوان بهترین گلزن لیگ لیردف معرفی شدند .

مراسم اختتامیه واهداء جوایز این مسابقات با حضور  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک ، معاون فرماندار، بخشدار بخش لیردف ، شورای اسلامی ودهیاران لیردف برگزار گردید.

عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک در این مراسم اظهار کرد: بخش لیردف جوانان ورزشکار با استعدادی دارد و دولت طی این سه سال توجه و عنایت خوبی نسبت به ورزش کشور ، استان ها و شهرستان ها داشته است.

مرادی گفت: رئیس اداره ورزش و جوانان فرمانداری  برنامه های خوبی برای ورزش بخش لیردف دارد از جمله احداث زمین و دوسالن ورزشی در این بخش می باشد.

این مقام مسئول در پایان سخنانش یادآور شد: آقای دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان نسبت به امر گسترش ورزش جاسک عنایت دارد و مهندس احمدی فرماندار دلسوز شهرستان نیز از ورزش جاسک به خوبی حمایت می کند  که جا دارد از  زحمات آنان تشکر ویژه ای داشته باشیم.

لازم به ذکر است، تیم امید شمشی در مسابقات لیگ رسمی فوتبال بخش لیردف به مربیگری پیربخش فولادی بیش از ده بار قهرمان  این بخش شده است.

بخش لیردف با ۱۸ هزار نفر جمعیت در ۴۷۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.