اولویت اسکان مسافران در اصفهان، هتل ها، مهمانپذیرها و منازل استیجاری است


اخبار روز


اولویت اسکان مسافران در اصفهان، هتل ها، مهمانپذیرها و منازل استیجاری است

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


به گفته ی مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان، اولویت اسکان مسافران و گردشگران در ایام نوروز در این کلانشهر، هتل ها و مهمانپذیرها و پس از آن، منازل استیجاری است.

 اولویت اسکان مسافران در اصفهان، هتل ها، مهمانپذیرها و منازل استیجاری است

به گزارش کلبه ی دانستنی و به نقل از ایرنا، شهرداری اصفهان روز دوشنبه به نقل از احمدرضا مرادی اعلام کرد: 15هزار تخت، بالاترین ظرفیت هتل های اصفهان است به همین دلیل، دومین اولویت اسکان مسافران، منازل استیجاری شهری است که در سال های گذشته 11 هزار و 500 واحد مسکونی در چرخه هماهنگی بود.
مرادی که که در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان سخن می گفت، خاطرنشان کرد: مدارس آموزش و پرورش با 6 هزار و 500 کلاس، سومین اولویت و سپس خوابگاه های دانشجویی و چادرخواب ها در اولویت های آخر اسکان قرار دارند.
وی اضافه کرد: سال های گذشته افراد'کلید به دست' تحت نظارت بودند تا با کنترل آنها از مشکلات احتمالی جلوگیری کنیم و گفته می شود تعداد این افراد به صفر رسیده است.
نوروز امسال یک‌ میلیون و 150 هزار نفر در شهر اصفهان اسکان داشتند.
علی معینی مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان(شهرداری اصفهان) نیز در این جلسه گفت: ناژوان بعد از اماکن تاریخی، پراستقبال ترین مکان گردشگری در اصفهان است که باید خدمات بهتری در این منطقه ارائه شود.
علیرضا صلواتی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان نیز در این جلسه با بیان این که امسال باید در ایام نورزو از ظرفیت قطار شهری استفاده کنیم، گفت: اطلاع رسانی مناسبی هم برای استفاده از قطار شهری باید صورت گیرد.
قطار شهری اصفهان در زمان حاضر در روزهای هفته(غیر از ایام تعطیل) از ساعت 6 تا 20 فعال از شمال شهر(ایستگاه قدس) تا جنوب شهر (میدان آزادی) فعال است.
کلانشهر اصفهان بواسطه برخورداری از جاذبه های تاریخی و میراثی فراوان نوروز هر سال پذیرای صدها هزار گردشگر از داخل و خارج کشور است.
در تعطیلات نوروز امسال یک‌ میلیون و 253 هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری این شهر بازدید کردند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 253 هزار نفر افزایش یافته است.


سایر اخبار هتلداری را اینجا بخوانید

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.