ای حال نامعلوم آروم باش آروم….


اخبار روز


ای حال نامعلوم آروم باش آروم….

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سلام سلام سلام
من اومدم
 بعد از کلی اتفاق که نشد ثبتشون کنم.
دست و دلم به نوشتن نمیرفت.
یه دلیلش موزیک وبلاگم بود که قطع شده بود و پیداش نمی کردم که دوباره تو تنظیمات وبلاگم ثبتش کنم.
دلیل بعدیش مشغله بیش از حد،مریضی مامان و دکتر و...، گرفتاریها و مشکلات سینا که منجر به دلخوری بینمون شد، سر حال نبودن داداش محمد و ..... که همه و همه تمرکز نوشتن رو ازم می گرفت.
دلم برای نوشتن تنگ شده بود. دلم برای درد دل کردن با خودم تنگ شده بود. دلم برای وبلاگ قبلیم تنگ شده که کلی دوست پیدا کرده بودم و به عشق اونا هر روز آپ می کردم و اونا هم پا به پام میومدن و دلداریم میدادن.
چند روزی از عاطفه هم خبری نیست.

دوباره باید دنبال خونه بگردم. بازم شروع شد. از این بنگاه به اون بنگاه و چونه زدن با بنگاهی هایی که اگه 100 ملیون پولم داشته باشی و بخوای یه جای 50 متری رهن کنی بهت می گن با این پول که نمی تونی جایی رو پیدا کنی حالا ببینم چیکار می تونم برات بکنم.چند نفری؟ مجردی؟؟؟ نه خااااانم به مجرد که خونه نمیدن. حالا تا بخوای بهشون ثابت کنی که همه مجردا مثل هم نیستن و من مور بی آزارم خودش یه پروژه ایه واسه خودش.

دلم آرامش می خواد . یه آرامش طولانی نه لحظه ای. دیگه سمیرای سابق نیستم. اون سمیرایی که هر هفته با تمام خستگی 7 ساعت راهو میرفت شمال و یه روز میموند و دوباره 7 ساعت راهو بر می گشت الان به زور ماهی یک بار میرم.نمیدونم چرا و چم شده فقط از همه دلسر شدم. دیگه نمیتونم ببینم و ندید بگیرم. دیگه نمیتونم جواب دلم شکستمو بدم دیگه بیشتر نمیتونم شرمنده قلبم باشم که همش ازش می خوام مهربون باشه ولی باهاش نا مهربونی میشه .

امروز دو تا از همکارام مرخصی بودن و یکیشون هم زودتر از حد معمول رفت. تو اتاق تنها بودم. پنجره اتاق رو باز کردم که یه هوایی بخورم ، هوای پاییزی و ملس امروز منو برد به گذشته. خاطرات گذشته رو زنده کرد. خاطرات بدی نبود ولی همین که تلخ تموم شد میشه خاطره بد، میشه حال بد میشه گذشته تلخ میشه ترس از تکرارش تو آینده.....

و دیگه اینکه باز دلم داره میلرزه. امیدوارم ایندفعه اشتباه نکرده باشم.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.