بارش نخستین برف در بروجرد/ دمای هوا به 3درجه زیر صفر رسید


اخبار روز


بارش نخستین برف در بروجرد/ دمای هوا به ۳درجه زیر صفر رسید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


رئیس هواشناسی بروجرد:

رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: شامگاه سه شنبه اولین بارش برف بروجرد را فرا گرفت که سبب کاهش دما شد و هم اکنون دمای هوا به 3 درجه زیر صفر رسیده است.


"بهروز یاراحمدی" رئیس اداره هواشناسی بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: سامانه بارشی از صبح روز سه شنبه در منطقه فعال شد که میزان بارش های این سامانه به حدود 3 میلیمتر رسید.


وی اضافه کرد: شامگاه سه شنبه بارشها به صورت برف بود که در سطح شهر ارتفاع برف به یک سانتیمتر و در مناطق اطراف ارتفاع برف به 6 سانتی متر هم رسید.


به گفته وی هم اکنون دمای هوا 3 درجه زیر صفر است که نسبت به روز گذشته 6درجه کاهش یافته  و حداقل دمای امروز 5 درجه زیر صفر و حداکثر 10 درجه بالای صفر است.


یاراحمدی میزان بارش های سال زراعی را 126 میلیمتر عنوان کرد و افزود: بارندگی های سال زراعی گذشته 300 و بلند مدت 156 میلیمتر ثبت شده است.


وی برای 24 ساعت آینده در بروجرد آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد و ادامه تداوم یخبندان را پیش بینی کرد و گفت: تا روز شنبه آسمان صاف است و از روز شنبه سامانه بارشی وارد منطقه می شود که بارش های خوبی به دنبال دارد و این سامانه حدود سه روز فعال خواهد بود.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.