بازدید از لگولند مالزی


اخبار روز


بازدید از لگولند مالزی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

حتما تا به حال با انواع لگو بازی کرده اید، چه در زمان بچگی و چه در بزرگسالی!

اما نظرتان درباره ی قدم زدن و تماشای یک عالم لگو در یک لگولند واقعی چه خواهد بود؟ این امکان را در تور نوروزی مالزی خواهید داشت.

بی شک تمام توریست هایی که به مالزی سفر می کنند، نخستین شهری که برای بازدید انتخاب خواهند کرد، شهر زیبای کوالالامپور خواهد بود.

در کوالالامپور می توانید ساعت ها را به گشت و گذار در خیابان ها و کوچه ها پرداخته و از غذاهای خیابانی امتحان کنید. اما چیزی که در این جا قصد داریم به آن بپردازیم، لگولند مشهور مالزی ست.

کوالالامپور تنها شهری در دنیا نیست که یک لگولند را در خود جای داده است. پیش از این نیز در شهرهای مشهور و بزرگ دنیا چندین لگولند ساخته شده است.

اولین کشور دنیا که نخستین شعبه ی لگولند در آن افتتاح گردید، کشور دانمارک می باشد. لگولند دانمارک با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و پس از آن چندین شعبه ی دیگر در کشورهای مختلف ساخته و افتتاح شد. به طور نمونه کشورهای انگلیس، آلمان و آمریکا نیز دارای لگولند می باشند.


تور نوروزی مالزی | لگولند

شهربازی لگولند کوالالامپور چیزی در حدود 75 هکتار مساحت  داشته و بیش از 40 گونه وسیله ی بازی در آن قرار داده شده است. این لگولند در تاریخ 22 ام سپتامبر سال 2012 توسط سلطان ابراهیم اسماعیل مورد افتتاح رسمی قرار گرفت.

ورود به لگولند
با هم وارد لگولند مالزی می شویم. از دور که به این مکان نزدیک شوید، متوجه شادی خاصی که در این جاست خواهید شد. به محض ورود به لگولند، مامورین جلوی در به هر یک از تازه واردها یک بروشور کامل خواهند داد. در این بروشور اطلاعات جامع و کاملی از شهربازی لگولند جای گرفته که به وسیله ی آن می توانید به هر نقطه ای که میل داشته باشید رفته و برای پیدا کردن دیدنی های مورد علاقه تان وقتی تلف نشود.

در قسمتی از لگولند می توانید ساخته هایی لگویی از انواع اشخاص معروف دنیا و بناهای مشهور را مشاهده کرده و اگر تمایل داشته باشید از آن ها و یا کنارشان عکاسی کنید.


تور نوروزی مالزی | لگولند

به علاوه چندین فروشگاه بزرگ لگو نیز در لگولند مالزی دایر می باشد که توصیه می کنیم حتما چرخی در آن زده و حداقل یک نمونه از بسته های برند لگو را خریداری کنید. یک بسته لگو بهترین یادگاری از لگولند خواهد بود.

تور نوروزی مالزی | لگولند

بخش دیگر که از روی بروشور به آن هدایت می شوید، پارک آبی لگویی خواهد بود. اگر به تفریحات آبی علاقه مند باشید، می توانید ساعت ها در پارک آبی لگولند خوش بگذرانید.

قسمت مهم و البته خوشمزه ی لگولند کوالالامپور، بخش رستوران های آن خواهد بود. رستوران های لگولند مالزی با این ویژگی که فقط غذاهای حلال سرو می کنند، برای هموطنان ایرانی بهترین انتخاب ها خواهند بود و با خیال راحت می توانید هر غذایی که میل دارید را از منوی این رستوران ها سفارش داده و پس از ساعت ها بازی و گشت و گذار ساعتی را در یک رستوران درجه ی یک کنار لگوهای دیدنی بگذرانید.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.