با تور اروپا به چزایر رویایی قناری سفر کنید


اخبار روز


با تور اروپا به چزایر رویایی قناری سفر کنید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

یکی از پرطرفدارترین مقاصد تور اروپا، جزایر زیبا و رویایی قناری است. جزایر قناری با مناظر زیبا و رویایی، مملو از جاذبه های گردشگری ای است که هر شخصی را وسوسه به سفر به این نقطه ی دور و پر از آرامش می کند.

تور اروپا جزایر قناری

مجمع الجزایر قناری
شامل 7جزیره ی توریستی می شود که از دل اقیانوس اطلس سربرآورده اند. جزایر قناری متعلق به کشور اسپانیا هستند که کشور مراکش هم ادعایی نسبت به آنها دارد. جزایر قناری از طرفی به سواحل مراکش نزدیک هستند و این دلیلی بر ادعای مراکش به این جزایر زیبا و رویایی است.
جزایر قناری دارای طبیعتی سرسبز با جنگلهای انبوه کاج است که جلوه ی خاصی به این جزایر اقیانوس اطلسی بخشیده اند. کوههای آتشفشانی
، سواحل صخره ای، خلیجهای کوچک ماسه‌ای و تپه‌های شنی حیرت‌انگیز مناظر خیره کننده ای در جزیره ایجاد کرده اند که از تماشایشان سیر نمی شوید.
سواحل جزایر قناری بهترین نقطه ی روی زمین برای استراحت و آفتاب گیری هستند. شنهای سفید و آبهای زلال
، سواحل قناری را جز پرطرفدارترین نقاط توریستی در دنیا کرده اند. در سواحل قناری تمامی امکانات تفریحی فراهم است تا گردشگران ماجرا جو در آنها به خوش گذرانی پرداخته و از مناظر زیبا و رویایی اقیانوس اطلس نهایت لذت را ببرند.

تور اروپا جزایر قناری

جزایر قناری دارای خیابانهایی پهن، ساختمانهایی با معماری خاص و کوچه پس کوچه های سنگ فرش شده است که لذت قدم زدن در آنها وصف ناپذیر است.
جزایر قناری در واقع یک منطقه ی خود مختار به پایتختی لاس پالماس است. جزایر قناری از هفت جزیره با نامهای تنریف،  گرن کاناریا، لانزاروته، لاپالما، لا گومرا، ال هیرو و فوئرته‌ونتورا تشکیل شده است. لاس پالماس که یکی از محبوب ترین مراکز توریستی جزایر قناری نیز به حساب می آید در جزیره ی گرن کاناریا قرار گرفته است.
باید گفت جزایر قناری ناب ترین نقطه ی دنیا برای استراحت و خوش گذرانی است که باید با تور اروپا به این منطقه سفر کرده و از تمامی جاذبه های آن دیدن کنید. کشتیهای کروز بسیاری هم وجود دارند که مقصدشان جزایر زیبای قناری است. این کشتیها معمولا گردشگران خوش شانس خود را در تک تک جزایر قناری پیاده کرده تا به یک گشت یک روزه در این جزایر رویایی بپردازند.

تور اروپا جزایر قناری

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.