بدون سابقه ی کار چطور استخدام شویم؟


اخبار روز


بدون سابقه ی کار چطور استخدام شویم؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

این موقعیتی ست که همه با آن مواجه شده و زمانی که تازه فارغ التحصیل شده و هنوز هیچ سابقه ی کاری نداریم؛ نگاه کردن به آگهی استخدام مایوس کننده و کسالت آور به نظر می رسد.

در شرایطی که بیشتر موقعیت های شغلی به دنبال افرادی با سابقه های کاری حداقل 3 سال یا بیشتر هستند، افرادی که به تازگی فارغ التحصیل شده و هنوز سابقه ی کاری ندارند، برای استخدام در مشاغل مورد علاقه و متناسب با رشته ی تحصیلی خود دچار  مشکلاتی بعضا جدی می شود.

وب سایت های استخدام آنلاین، البته غالبا از این دایره بیرون مانده و اگر تخصص شما به نحوی باشد که بتوانید در این وب سایت ها عضو شده و مهارت هایتان را در رزومه ی کاری عنوان سازید، خیلی سریع تر از آن چه انتظارش می رود پروژه های گوناگونی به دست گرفته و به سرعت سابقه ی کاری متناسب با دانش خود به دست خواهید آورد.

استخدام

چه بسا افراد متخصصی که برای دست گرمی به مشاغل اینترنتی و به نوعی دورکاری روی آورده و به حدی در این حوزه پیشرفت کرده و بازار کار آن برایشان جذاب بوده که علی رغم فراهم شدن موقعیت کار تمام وقت و ثابت، ترجیح داده اند که به همکاری آنلاین ادامه داده و فریلنسینگ را دائمی کرده اند.

با در نظر گرفتن شرایطی که جامعه ی جهانی به سمت آن در حرکت است، اتفاقا هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های اشتغال بر پایه ی کسب و کارهایی ست که بخشی از آن به صورت دورکاری صورت گرفته و از دنیای آنلاین و برونسپاری پروژه ها در آن استفاده ی بهینه شود.

به علاوه دانشجویان ترم های آخر نیز می توانند در این فعالیت های شرکت داشته و پیش از آن که دوران تحصیل خود را به پایان برسانند، در کنار تحصیلات دانشگاهی با قبول پروژه های برونسپاری شده از طریق وب سایت های اشتغال آنلاین، هم تجربه به دست بیاورند و هم از این طریق درآمدی داشته باشند.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.