برون سپاری پروژه ها با پونیشا


اخبار روز


برون سپاری پروژه ها با پونیشا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است برای ترجمه ی یک متن برای مثال ترجمه عربی به فارسی که ترجمه ی متداولی نیست، به دنبال یک مترجم خوب برگردید که قابل اعتماد نیز باشد؟ معمولا برای ترجمه در میان دوستانتان پرس و جو میکنید و یا اینکه با جست و جو در گوگل به برخی از سایت های برون سپاری و فریلنسرها می رسید. اما آیا برای پرداخت بخشی از هزینه ی کار می توانید به راحتی به این سایت ها اعتماد کنید؟

جواب این سوال بسیار واضح است. مسلما خیر. اما سایت های برون سپاری بسیار معتبری مانند پونیشا هستند که با در اختیار گرفتن تعداد زیادی از فریلنسر های معتبر و حرفه ای ، اعتماد کارفرمایان بسیاری را به خود جلب کرده است.

اما این تنها نقطه ی قوت پونیشا نیست. جالب است بدانید که پونیشا برای جلوگیری از ضرر های مالی با کلاهبرداری نیز مقابله می کند؟


پونیشا چگونه با کلاهبرداری مقابله می کند

پونیشا چگونه با کلاهبرداری مقابله می کند؟

شیوه ای که پونیشا برای جلوگیری از ضرر های مالی استفاده از درگاه امن پونیشا است. این پرداخت یک تضمین دو طرفه هم برای کارفرما و هم برای پیمانکار را به ارمغان می آورد. به این صورت که کارفرما مبلغ تعیین و توافق شده را به این درگاه پرداخت واریز می کند، و تا اتمام کار پروژه ،پیمانکار نمیتواند وجه و دستمزد خود را دریافت کند، از سوی دیگر کارفرما نمیتواند این مبلغ واریز شده را برداشت کند، چرا که در صورتی که پیمانکار کار خود را آغاز کرده باشد ، متضرر می شود.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.