بیمه عمر


اخبار روز


بیمه عمر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در کنار تمام بیمه هایی که برای حفظ امنیت زندگی و اموال افراد مورد استفاده قرار می گیرد، بیمه عمر بیمه ای ضروری ست که برای تضمین زندگی اعضای خانواده از سوی سرپرست خانواده شکل گرفته است.
با خرید بیمه عمر به نوعی آینده ی اعضای خانواده را تضمین کرده و نسبت به شرایط زندگی آن ها آسوده خاطر خواهید شد.

بیمه عمر

طبق گزارش بیمه بازار، در بررسی سطح توسعه یافتگی کشور، بیمه عمر شاخصی معتبر محسوب شده و به عنوان بخش عمده ای از نظام مالی هر کشور، با ایجاد امنیت و اطمینان، زمینه ی گسترش فعالیت های تولیدی و خدماتی را فراهم می کند.

تفاوت عمده ی بیمه عمر با بیمه های مرسوم دیگر فاصله ی بیشتر و نسبتا زیاد پرداخت خسارت از سوی شرکت های بیمه ی عمر می باشد. و این از طرفی فرصتی ناب برای استفاده ی هدفمند از این ذخایر در جهت پیشرفت شاخص اشتغال در جامعه خواهد بود.

از عوامل موثر بر بیمه عمر می توان به نرخ تورم در هر جامعه اشاره کرد. زمانی که تورم در جامعه ای افزایش می یابد، و هزینه های جاری زندگی سنگین می شود، مردم از خرید بیمه عمر رویگردان شده و دیگر صرف هزینه ی ماهیانه هر چند اندک را برای روز مبادا کنار گذاشته و ترجیح می دهند همان مبلغ ناچیز را صرف مایحتاج روزانه ی خود کنند.

بیمه عمر

دیگر فاکتور تاثیر گذار را می توان نرخ امید به زندگی در هر کشور دانست. اگر چه بالا بودن این شاخص در هر جامعه ای جای خوشحالی زیادی دارد اما بیمه گران باید توجه داشته باشند که بالا بودن امید به زندگی در هر جامعه نسبت مستقیم با زیاد شدن سال های عمر و در نتیجه پرداخت طولانی تر حق بیمه خواهد بود. به همین دلیل احتمال فاصله گرفتن افراد از خرید بیمه عمر بیشتر خواهد شد. برای پوشش دادن این موضوع بیمه گر می باید تمهیداتی اندیشیده تا حق بیمه ماهیانه را کاهش داده و به این وسیله پوشش های بیمه عمر را برقرار نگاه دارد.

برای آگاهی از دیگر عوامل موثر در تقاضای بیمه عمر می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://bimebazar.ir/blog/1395/10/01/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d9%85%d9%84-%d9%85%d8%a4%d8%ab%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d8%aa%d9%82%d8%a7%d8%b6%d8%a7%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%85%d9%87-%d8%b9%d9%85%d8%b1


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.