تغییرات الگوریتم گوگل


اخبار روز


تغییرات الگوریتم گوگل

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

الگوریتم گوگل رو به پیشرفت است. موضوعی که گوگل هنوز تایید نکرده است, این است که آپدیتی در حال رخ دادن است. البته این مساله ای است که در محیط های سئو سایت شایع شده است. جان مولر یکی از کارکنان گوگل است که در صفحات مجازی خود راجع به تغییرات الگوریتم گوگل, گفته است: خبر خاصی نیست, گوگل همیشه در حال بهتر کردن الگوریتم خود است. 
بسیاری از سایت هایی که جهت افزایش رتبه ی سایتشان در گوگل, لینک می خرند با بهبود وضعیت روبه رو شده اند و سایت های زیادی هستند که افت رتبه داشته اند. اکثر مدیر های سایت هایی اعتراف کرده ان در ماه های گذشته لینک خریده بودند اما با افت رتبه و ترافیک مواجه شده اند. 

تغییرات الگوریتم گوگل

کاربران ایرانی بیشتر از کامپیوتر و لپ تاپ از گوگل دات کام استفاده می کنند. بقیه ی دومین های منطقه ای و زبانی می توانیم به گرامپ تکیه کنیم و آن را بر نسخه ی دات کام گوگل تنظیم کرده و تغییراتی را برای زبان فارسی ایجاد کنیم. 
سایت ها و وبلاگ های زیادی هستند که لینک می فروشند, این شیوه در سایت های ایرانی بسیار رایج شده است. در سایت های پرشین تونز و یک پزشک که سایت های معروفی هستند, لینک های زیادی دیده شده است که صرفا برای کسب رتبه  خریداری شده اند. حتی برند های معروف نیز در این دسته قرار دارند که لینک خریده اند. سئو همان خرید لینک است.

تغییرات الگوریتم گوگل

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.