تلویزیون لیزری هایسنس با سایز بزرگتر در CES 2018 حاضر شد


اخبار روز


تلویزیون لیزری هایسنس با سایز بزرگتر در CES 2018 حاضر شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


پیش تر، یعنی در آبان ماه سال جاری این کمپانی از یک تلویزیون 100 اینچی رونمایی کرده بود. به گفته  " لیو هونگ ژین" (Liu Hong Xin)، مدیر عامل این کمپانی، هایسنس قصد دارد در آینده فناوری به کار رفته در این تلویزیون را بیشتر توسعه دهد. در رویداد CES همچنین دو نمایشگر کوچکتر 80 و 88 اینچی از این سری به نمایش در آمده بود.

تلویزیون لیزری هایسنس در نمایشگاه CES 2018

مدل 100 اینچی از این تلویزیون لیزری، با نام L8D 100، با قیمت 999 دلار به بازار عرضه شد که دارای روشناسس 3000 لومنی بود. به گفته ی این کمپانی، نور مورد نیاز برای این تلویزیون، از یک لیزر اختصاصی تامین می شود و بنا بر اظهارات آنها، این لیزر ها طول عمر 20 هزار ساعته خواهند داشت که در هر شرایط نوری تصویر با کیفیتی را نمایش دهد.

تلویزیون 100 اینچی لیزری این کمپانی دو اسپیکر داخلی 110 واتی هارمان کاردون در کنار ساب ووفر بی سیم دارد و از پلتفرم هوشمند ساخت این کمپانی بهره می برد.

البته باید گفت با بزرگتر شدن سری بزرگتر این تلویزیون لیزری، هنوز اطلاعات بیشتری در ارتباط با قیمت و زمان عرضه ی این تلویزیون وجود ندارد که البته انتظار می رود تلویزیون تازه معرفی شده در برخی از مشخصات فنی با مدل قبلی شباهت هایی داشته باشد.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.