تند باد با سرعت 72 کیلومتر در ساعت بروجرد را درنوردید


اخبار روز


تند باد با سرعت ۷۲ کیلومتر در ساعت بروجرد را درنوردید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: تند باد با سرعت 72 کیلومتر در ساعت از سمت جنوب غربی بروجرد را درنوردید و وزش بادهای شدید تا عصر امروز پنج شنبه ادامه دارد.


"بهروز یاراحمدی" رئیس اداره هواشناسی بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: از عصر روز گذشته وزش باد شدید در بروجرد آغاز شد که بیشترین سرعت وزش باد شب گذشته از سمت جنوب غربی با سرعت 72 کیلومتر در ساعت در ساعت 12 شب ثبت شده است.


وی اضافه کرد: میزان بارشها که از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد به 5/5 میلیمتر رسیده که بارندگیها تا ظهر امروز پنج شنبه ادامه دارد.


به گفته وی از عصر امروز وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در بروجرد پیش بینی می شود به طوری که دمای هوا به چهار درجه زیر صفر می رسد.


یاراحمدی میزان بارش های سال زراعی را 118 میلیمتر اعلام کرد و افزود: بارندگیهای سال زراعی گذشته 287 میلیمتر و بلند مدت 125 میلیمتر بوده است.


وی بیان کرد: هم اکنون دمای هوای بروجرد سه درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته یک درجه کاهش یافته و حداقل دمای امروز 3  و حداکثر دما 12 درجه بالای صفر می باشد.


 رئیس اداره هواشناسی بروجرد تصریح کرد: برای 24 ساعت آینده در بروجرد آسمانی نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.