تور تایلند پاتایا: هتل فوراما جامتین بیچ


اخبار روز


تور تایلند پاتایا: هتل فوراما جامتین بیچ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تور تایلند نوروز 97 با هتل چهار ستاره ی فوراما جامتین بیچ Furama Jomtien Beach در شهر پاتایا، یک تور ویژه و عالی برای تعطیلات سال جدید خواهد بود.

هتل چهار ستاره ی فورا جامتین بیچ پاتایا هتلی مرتفع می باشد که از تمامی واحدهای اقامتی آن به ساحل پاتایا چشم انداز خاهید داشت.

لابی این هتل با کف پوشی که به رنگ طلایی روشن تمایل دارد، رونق گرفته و چهلچراغ هایی سقف آن را مزین کرده اند. دیوارها نیز از همان رنگ طلایی با کاغذهای متفاوت بهره برده و سقف ها نورانی و تاثیر گذار هستند.

هتل فوراما جامتین بیچ در پاتایا تایلند


استخر هتل فوراما جامتین بیچ پاتایا نیز در محلی واقع شده که هنگام شنا کردن در آن منظره ای از ساحل پاتایا را پیش چشم داشته و می توانید خود را بدون مرز با دریا و آب های بیکران احساس کنید.

رستوران هتل چهار ستاره ی فوراما جامتین بیچ پاتایا تایلند در یک فضای مستطیل شکل واقع شده و ردیف صندلی ها با فاصله ی کمی از یکدیگر قرار گرفته اند که چندان جذاب به نظر نمی رسد و می توان طراحی و دکوراسیون رستوران این هتل را از نقاط ضعف آن به شمار آورد.

هتل فوراما بیچ پاتایا تایلند


این هتل چه امکانات دیگری دارد؟

هتل چهار ستاره ی فوراما جامتین بیچ پاتایا دارای امکانات دیگری چون سرویس نگهداری کودکان، ماساژ، جکوزی، استخر روباز، مرکز بدن سازی، خدمات خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، خدمات لباسشویی، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات تورها، خدمات فکس و کپی، رستوران، پذیرش شبانه روزی، آسانسور، گاو صندوق، تهویه، بار و... می باشد.

این هتل در فاصله ی دو کیلومتری جنوب شهر پاتایا واقع شده و دسترسی بسیار خوبی به مراکز خرید و رستوران های معروف شهر دارد.

به جرات می توان گفت که با رزرو و اقامت در این هتل چهار ستاره ی تایلندی کمبودی احساس نکرده و اوقات خوشی را سپری خواهید نمود.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.