حجت السلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه بروجرد


اخبار روز


حجت السلام والمسلمین حسن ترابی امام جمعه بروجرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


16 آذر یادآور جنبش عظیم دانشجویی

ایران اسلامی در دوران قبل از انقلاب است


 امام جمعه بروجرد با اشاره به 16 آذرماه و روز دانشجو گفت: این روز یادآور جنبش عظیم دانشجویی ایران اسلامی در دوران قبل از انقلاب بوده که با گذشت 32 سال تا کنون دانشگاهیان ما پیشرو این حرکت عظیم بوده اند.

حجت السلام والمسلمین حسن ترابی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد که در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد افزود: امروزه دانشجو و دانشگاه هدف اصلی توطئه های دشمن بوده که مسئولان ومدیران باید مراقب نفوذ دشمن دردانشگاه ها باشند زیرا دشمن برنامه ریزی کرده تا قشر دانشگاهی را به راحت طلبی، بی بند وباری و بی مسئولیتی بکشاند و این خطرمهمی برای کشور محسوب می شود.
وی اظهار کرد: موضوع تقلید و نظریه پردازی جدایی دین از سیاست و تبلیغ سکولاریسم از راه های نفوذ دشمن درمیان قشر موثر دانشگاهی بوده و باید دانشجویان و اساتید در مقابل این جریانات سیاسی و نفوذ دشمن و انحرافات بیدار باشند

***پیگیری نکردن موضوع حقوق های نامتعارف اعتماد عمومی را زیر سوال برده است.
خطیب نماز جمعه بروجرد بیان کرد: پیگیری نکردن موضوع حقوق های نامتعارف از سوی مسئولان اعتماد عمومی را زیر سوال برده و مردم نیز ازعملکرد دولتمردان در برخورد با دریافت کنندگان مبالغ نجومی ابراز نارضایتی می کنند.
حجت السلام والمسلمین ترابی اظهار کرد: از اردیبهشت ماه سال جاری موضوع حقوق های نامتعارف در کشور مطرح شده که مسئولان نیز وعده پیگیری، برگرداندن این مبالغ به بیت المال و برخورد با افراد دریافت کننده را دادند که در این مدت تا کنون کاری در این حوزه انجام نشده است.
وی اضافه کرد: در حالی که جوانان تحصیل کرده مملکت با مشکل بیکاری دست و پنجه نرم کرده و خانواده ها زیادی زیر بار هزینه های زندگی کمرشان خمیده، وجود این وقایع قلب مردم کشور را جریحه دار می کند.
امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه مجلس هم تا کنون اقدام جدی و موثری نداشته و به وظیفه خود عمل نکرده بیان کرد: قوه قضاییه و سازمان بازرسی کشور کارمثبتی را دراین زمینه انجام نداده اند در حالی که مردم خواستار برخورد قاطع با مدیران متخلف و اخذ کنندگان این حقوق ها هستند.
حجت السلام والمسلمین ترابی با اشاره به سخنان حضرت آقا در دیدار با فرماندهان نیروی دریایی ارتش اضافه کرد: مقام معظم رهبری ضمن گلایه و انتقاد ازعملکرد مسئولان در پیگیری حقوق های نامتعارف فرمودند که نتیجه رسیدگی به این موضوع روشن نبوده و سوالات زیادی همچنان در بین مردم کشور باقی مانده است.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.