دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا


اخبار روز


دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3.png دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا

نام : Dungeon Hunter 5 v2.3.0k
پلتفرم : اندروید
حجم : ۳۳ مگابایت
حجم فایل دیتا : ۱٫۲ گیگابایت
زبان : انگلیسی
انتشار : ۲۰۱۶
سبک : اکشن
توضیحات : دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم . این بازی در دوره ای است که جهان پس از تهاجم شیطان شکست خورده و در حال نابود شدن است . شما به همراه چند نفر از قهرمانان دیگر می توانید دنیا را نجات دهید . از شمشیر جادویی خود کمک بگیرید و شیاطین روی زمین را از بین ببرید . در بازی Dungeon Hunter 5 تجربه ای بی نظیر از مبارزات هیجان انگیز خواهید داشت . امکان بازی چند نفره در این بازی وجود دارد که به وسیله آن می توانید دوستان خود را در Dungeon Hunter 5 به چالش بکشید . این بازی به هیچ وجه آسان نیست و برای عبور از هر مرحله باید تلاش زیادی داشته باشید .


ویژگی های جدید در نسخه ۵ ۲٫۳٫۰k :

اضافه شدن سلاح ها و ویژگی های جدید

تصاویری از محیط  بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k

0.png 150x150 دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا 1.png 150x150 دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا 2.png 150x150 دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا

 

آموزش :
۱٫ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید
۲٫فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید  www.mihandownload.com را برای باز کردن رمز فایل زیپ بزنید سپس پوشه  com.playdead.limbo.full را در مسیر Android/Obb در حافظه داخلی گوشی خود کپی کنید.
۳٫بازی را در دستگاه خود اجرا نمایید .

نوشته دانلود بازی شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5 v2.3.0k برای اندروید+نسخه مود و دیتا اولین بار در دانلود رايگان نرم افزار پدیدار شد.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.