درخشش آقای حمید کاوند جوان نابینای بروجردی در مسابقات قرآن کشوری دانشجویان


اخبار روز


درخشش آقای حمید کاوند جوان نابینای بروجردی در مسابقات قرآن کشوری دانشجویان

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -درخشش آقای حمید کاوند

جوان نابینای بروجردی

در مسابقات قرآن کشوری دانشجویان


هیچ مسوول شهری با من تماس نگرفت

درخشش جوان نابینای بروجردی در مسابقات قرآن کشوری دانشجویان.

حمید کاوند جوان نابینای بروجردی در مسابقات کشوری دانشجویان  باری دیگر افتخارآفرین شد و در بین نمایندگان 29 استان به مقام دوم دست یافت.

حمید می گوید سطح مسابقات بسیار بالا بود و من فکر میکنم دعای پدر و مادر پیرم موجب این موفقیت شد.

 وی افزود مسابقات ابتدا در سطح دانشگاها برگزار و نفرات اول به مرحله استانی راه پیدا میکنن سپس مرحله استانی برگزار و یک نفر برای رقابتهای کشوری انتخاب میشود که بنده توانستم این مراحل را با موفقیت پشت سر بگزارم.

مسابقات کشوری به میزبانی استان قم برگزار شد و بنده به لطف خدا و دعای دوستانم توانستم عنوان دوم را کسب کنم.

کاوند در ادامه گفت: این مقام اول من نیست و سالهای قبل نیز مقامهای زیادی کسب کردم به عنوان مثال نفر دوم مسابقات کشوری در شیراز شدم.

 از کاوند پرسیدم، آیا تا الآن از مسوولین کسی به شما تبریک گفته یا نه؟

 که ایشان گفتن از مسوولین کشوری چند نفری پیام دادن و دو نفر از مسوولین استانی، اما از بروجرد کسی حتی پیام هم نداده. البته من به این رفتارشان عادت کردم. دو سال پیش هم برای من مراسمی گرفتن در مسجد محل و ازمن با لوحی خالی تجلیل کردن و اعلام کردن که مشکل استخدامی کاوند حل شده اما متاسفانه وعده ای بیش نبود.

کاوند در آخر از تمام افرادی که در راه آموزش قرآن کمک حالش بودن تشکر کرد و گفت: من ممنون همه افرادی هستم که حتی یک کلمه قرآن به من یاد دادند، نمیخواهم اسم ببرم چرا که ممکنه افرادی از یادم بروند فقط میتوانم بگویم دعاگوی همه هستم.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.