دره نوردی در مکزیک


اخبار روز


دره نوردی در مکزیک

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

برای آنکه خستگی را از تن خود به در کنید، معمولا چه گزینه هایی را در ذهن خود لیست می کنید؟ رفتن به رستوران، پیک نیک، سفر، دور همی های دوستانه و یا اصلا خواب؟

تفریح و گردشگری برای ذهن و جسم های خسته امری لازم است اما همین موضوع رفع خستگی در گوشه و کنار جهان برای افراد مختلف متفاوت است.

بعضی از افراد کوه نوردی، صخره نوردی و دره نوردی را برای تمدد اعصاب بسیار مفید می دانند. سختی های راه را تحمل می کنند چرا که از این طریق به آرامش می رسند.

دره کارو

کسانی که در قاره ی آمریکا زندگی کرده و یا به این‌ نقطه از زمین سفر می کنند، با دره ای بسیار زیبا در مکزیک آشنایی دارند که در آن دره نوردی های زیادی صورت می گیرد.


با دره کارو آشنا شوید

این دره که کارو نام دارد، در جنوب غربی کشور مکزیک واقع شده است و از جمله هیجان انگیز ترین مکان ها برای دره نوردی محسوب میشود.

دره کارو

دره کارو را شاید بتوان بزرگترین مجموعه دره ای در آمریکای شمالی دانست که زمین های نا هموار و طبیعت زیبای آن، یک سفر ماجرا جویانه ی فوق العاده ای را می سازد.

 همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید، در این منطقه دره های متعددی وجود دارد، چشم انداز فوق العاده، مسیر های پر فراز و نشیب همگی دست به دست هم می دهند تا دره نوردان تجربه ای متفاوت داشته باشند.

دوری از شلوغی و سر و صدای شهرهای بزرگ و اختصاص دادن زمانی برای یک دره نوردی چند روزه و لذت تماشای طبیعت بکر می تواند خستگی مدت ها کار و فعالیت بی وقفه را از تن به در کند.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.