در خواست از مسوولین محترم شهر سامن برای تشویق مسوولین مرکز معاینه فنی خودرو شهرداری سامن


اخبار روز


در خواست از مسوولین محترم شهر سامن برای تشویق مسوولین مرکز معاینه فنی خودرو شهرداری سامن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -در خواست از مسوولین محترم شهر سامن

برای تشویق مسوولین

مرکز معاینه فنی خودرو شهرداری سامن

فرهاد داودوندی- بروجرد:

شهردار گرامی و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر سامن

با سلام


با اینکه 4 ماه از مهلت معاینه فنی خودرو ام باقی مانده است و اسفند ماه به اتمام می رسد، اما امروز در مسیر آمدن به بروجرد در شهر سامن تصمیم گرفتم از لحاظ فنی ماشینم را تست کرده و برگه معاینه جدیدی دریافت کنم.


با ورود به "مرکز معاینه فنی خودرو سامن" آقای مهندس یعقوب اسماعیلی مسوول فنی این مرکز که برای اولین بار بود خدمت شان می رسیدم با نهایت احترام با توجه به اینکه دو خودرو جلوی من بودند زمانی را که ممکن است در نوبت باشم را به اطلاع من رسانیدند.


بعد از چند لحظه مجددا مهندس اسماعیلی به اینجانب مراجعه نمود و اعلام کرد با توجه به اینکه فرد بیماری ( مادرم)  همراه من است، با هماهنگی با صاحبان دیگر خودروها نوبت مرا جلوتر انداخته اند تا زیاد معطل نشوم.


در زمان تست خودرو نیز که  ظرف چندین دقیقه انجام گرفت و همچنین صدور  برگه جدید معاینه فنی نیز مهندس یعقوب اسماعیلی و آقای قاسم صفری نهایت احترام را به اینجانب و همراهم به عنوان یک هموطن انجام دادند.


لذا از مسوولین محترم شهرستان سامن استدعا دارم از مهندس اسماعیلی و آقای صفری که امروز در این مرکز مشغول فعالیت بودند و میهمان نوازی خاص مردم شریف سامن را به بهترین نوع ممکن انجام دادند، قدردانی بعمل بیاورند، زیرا برخورد مناسب این دو بزرگوار باعث شد که ارادت قبلی من به هموطنان شریف سامنی صد چندان گردد.


با آرزوی سر بلندی برای تمامی هموطنان سامنی


فرهاد داودوندی - بروجردمحصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.