دیکشنری خوب برای ترجمه


اخبار روز


دیکشنری خوب برای ترجمه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ارتباط با دنیای اطراف منوط به دانستن زبان های رایج در دنیاست. با ندانستن زبان های مختلف نمی توان با افراد دیگر ارتباط برقرار کرد، چه نوشتاری و چه گفتاری.

درست است که امروز افراد زیادی با رایج ترین زبان بین المللی یعنی زبان انگلیسی آشنایی دارند، اما این بدان معنی نیست که همه ی این افراد می توانند به راحتی هر چه تمام به برقراری ارتباط بپردازند.

بسیاری از ترجمه گوگل استفاده می کنند تا بتوانند مفهوم را بهتر دریابند.

اگرچه امروزه نرم افزارهای آنلاین و غیرآنلاین زیادی در حوزه ترجمه وجود دارد، بسیاری از افراد ترجیح می دهند از نسخه پرینت شده استفاده کنند.

اگر نیازمند یک دیکشنری قوی برای ترجمه انگلیسی به فارسی هستید، از فرهنگ لغت معین استفاده کنید. این فرهنگ لغت به صورت  فارسی به انگلیسی و برعکس وجود دارد.

ویژگی دیگر این فرهنگ لغت تعداد زیاد معادل های ارائه شده است. برای مثال هر کلمه انگلیسی چندین معادل فارسی دارد. همچنین دسته بندی لغات مرتبط با یک کلمه اصلی به خوبی در زیر آن آمده است. این کار باعث می شود زمانی اضافه برای پیدا کردن این عبارت صرف نشود.

برای مثال اگر کلمه put را پیدا کنید، در زیر آن ستونی از تمام عبارات و کلماتی که این کلمه در آنها وجود دارد، ارائه شده است. فرهنگ لغت معین منبع خوبی برای ضرب المثل هاست.
محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.