رستوران سنتی در مرکز تهران


اخبار روز


رستوران سنتی در مرکز تهران

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به حوالی مرکز تهران اگر رفتید، علاوه بر گشت و گذار و خرید میتوانید برای صرف نهار و شام به رستوران های بسیار خوبی بروید. در آن حوالی کافی ست تنها یک نوع رستوران را برای خود انتخاب کنید، چرا که انواع رستوران های سنتی، فست فود، بیرون برها، کبابی ها و حتی کافی شاپ ها یافت میشود. همراه با ویکی فودز در این مطلب به معرفی یک رستوران سنتی بسیار دنج با سرویس دهی عالی در مرکز شهر خواهیم پرداخت.


رستوران سرای سنتی عالی

در ابتدا به فضای رستوران می پردازیم. سرای سنتی عالی، برای یک‌رستوران سنتی دارای مکان نسبتا کوچکی است، اما این بدان معنی نیست که شما بر روی تخت های سنتی چسبیده به هم‌ پذیرایی می شوید.

اتفاقا باید گفت فاصله های مناسب این تخت های آبی رنگ، فضای خصوصی شما را حفظ خواهند کرد.

رستوران سرای سنتی عالی

حال می بایست به خوشمزه های رستوران بپردازیم. سرای سنتی عالی همانند نامش دیزی های فوق العاده ای  را سرو می کند که به وسیله ی مواد اولیه با کیفیت که روزانه از معتبر ترین مراکز تهیه شده، طبخ می شوند.
سرویس دیزی با نان سنگک، پیاز، آبلیمو، ماست، دوغ محلی، قلیان عربی با چای، نان خرمایی و نبات، در محیطی صمیمی و خانوادگی برای صرف غذا یک گزینه ی مناسب را ساخته است.


دیزی رستوران سرای سنتی عالی

سرای سنتی عالی فاقد مالیات بر ارزش افزوده است، دارای ۱۲ درصد حق سرویس، دارای اینترنت وای فای رایگان است و ظرفیت پذیرایی از ۶۰ نفر را دارد.

این رستوران همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ به سرویس دهی مشغول است. شما میتوانید جهت صرف غذا به آدرس میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، تقاطع سمیه، ضلع شمال شرقی مراجعه و برای رزرو میز با شماره 02188821317 تماس حاصل کنید.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.