رستوران Unkaizen لنکاوی در مالزی


اخبار روز


رستوران Unkaizen لنکاوی در مالزی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اگر سفر به خصوص سفرهای خارجی را به چند بعد تقسیم کنیم، تنوع غذایی مربوط به هر سرزمین در مقصدهای گردشگری متفاوت برای توریست ها بسیار جذاب خواهد بود.

البته در این خصوص می باید تبع انعطاف پذیری داشته و با چشیدن طعم های جدید و متفاوت مشکلی نداشته باشید.

در تور مالزی عید 96 نیز فرصت خوبی برای امتحان کردن انواع غذاهای مالایی با رنگ و طعم های جدید را پیدا خواهید کرد.

عید نوروز همیشه وقت خوراکی های خوشمزه و چاق شدن ایرانی هایی ست که سال جدید را جشن می گیرند. اگر تعطیلات را در مالزی به سر می برید، رستوران های خوب این کشور نمی گذارند از کورس خوراکی های متنوع سال نو عقب بمانید!

یکی از رستوران های بسیار خوب شهر لنکاوی در مالزی که تنوع خوبی از غذاهای مالایی ارائه می کند، رستوران Unkaizen می باشد.


تور مالزی عید 96 | رستوران Unkaizen لنکاوی


این رستوران سرآشپز معروفی به نام Katsuji Takabayashi دارد که در طبخ غذاهای مخصوص مالزی بسیار ماهر می باشد و بهترین طعم ها را به مشتریان خود عرضه می کند. سرآشپز رستوران Unkaizen دارای تجربه ای طولانی و بین المللی در رستوران های مختلف دنیا می باشد و اکنون با به سر بردن در این رستوران فرصت خوبی برای توریست های مالزی فراهم آمده تا طعم لذیذ و منحصر به فرد غذاهای وی را تست کنند.


تور مالزی عید 96 | رستوران Unkaizen لنکاوی


از بهترین غذاهای مالایی که در رستوران Unkaizen  می توانید سفارش دهید، چارکوای تو می باشد. این غذا از مخلوط برنج، نودل و میوه های دریایی، لاکسا و ناسی کاندار و ادویه به خصوص کاری تشکیل شده است.

در این رستوران امکان صرف غذا به شیوه های جدید و بسیار مبتکرانه ای برگزار می شود. اینجا امکان این را خواهید داشت که غذای خود را بر روی میز در قسمت اروپایی، بر روی زمین در قسمت ژاپنی و یا در فضای باز با نسیم خنک دریا میل کنید.تور مالزی عید 96 | رستوران UNkaizen لنکاوی


در این رستوران انواع غذاهای دریایی هم یافت می شود و به دلیل کیفیت بالای غذاهای ارائه شده همیشه رستوران Unkaizen  را مملو از مشتری خواهید دید.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.