زیر پوست شهر شنیده می شود که


اخبار روز


زیر پوست شهر شنیده می شود که

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -زیر پوست شهر شنیده می شود که:


( قسمت 3 )

فرهاد داودوندی- بروجرد:


زیر پوست شهر شنیده می شود که: 
آقای عباس گودرزی نماینده بروجرد در مجلس به شهرداری و شورای شهر بروجرد پیشنهاد داده که برای کمک به رفع مشکلات شهرداری بروجرد، تمام کسانی که با "پارتی بازی" وارد شهرداری شده اند باضافه "پارتی" های شان، به جای پشت میز نشستن، سه روز در هفته لباس نارنجی بپوشند و اقدام به  جمع آوری زیاله های سطح شهر کنند تا هم دست بخش خصوصی در جمع آوری زباله از شهرداری کوتاه بشود و هم اینکه از این کار در آمد زایی برای شهرداری انجام بگیرد! آقای گودرزی در خاتمه نیز گفته: اگر افراد با نفوذ شورای شهر و شهرداری باتفاق اقوام و آشنایانشان که بنا حق استخدام شهرداری کرده اند چنین کاری انجام بدهند، خود ایشان هم بعنوان نماینده بروجرد با پوشیدن لباس نارنجی برای خدمت به مردم شهر سه روز در هفته به این افراد خواهد پیوست.زیر پوست شهر شنیده می شود که:  آقای علاء الدین بروجردی نماینده بروجرد در مجلس در همایش افتتاح اورژانس جدید بروجرد طی سخنانی صریح، خطاب به رئیس علوم پزشکی استان نسبت به نبود پزشک در روستاهای بروجرد و مشکلاتی که برای مردم پیش می آید هشدار داده است.


زیر پوست شهر شنیده می شود که:  در همایش افتتاح اورژانس جدید بروجرد در سالن دانشگاه آزاد، مجری برنامه بعد از خواندن نام فرماندار محترم بروجرد، وی را فرماندار خرم آباد معرفی کرده است! البته بلافاصله نیز با تذکر داده شده، این مجری سخن خود را تصحیح کرد!


زیر پوست شهر شنیده می شود که:  طبق معمول بقیه نشست ها، در همایش افتتاح اورژانس جدید بروجرد در سالن دانشگاه آزاد،از زمین و زمان تشکر شده و باز هم از اصحاب رسانه هیچ نامی برده نشده است!


زیر پوست شهر شنیده می شود که:  ظاهرا با نظارت استانداری، روند ساختن پل روگذر رودکی بروجرد شتاب گرفته است، هر چند که با این رویه هم، خبری از تکمیل این پل در آینده نزدیک  نیست!


زیر پوست شهر شنیده می شود که:  در مراسم افتتاح اورژانس جدید بروجرد، یک خانم برای لحظاتی مراسم را تحت شعاع سخنان خود قرار داد. این خانم طی سخنانی با صدای بلند به تمامی روسا و مدیرانی که آنجا حضور داشتند گفته: کاش حداقل 20 کارگر اخراجی کارخانه سامان کاشی و زن و بچه های شان را نیز امشب دعوت می کردید تا در کنار شما بتوانند در مراسم صرف شام، آنها هم یک غذایی بخورند. وی در ادامه نیز گفته ظهر امروز بخاطر بدهی و نداشتن پول، مامورین گاز منزل وی را قطع کرده اند!

 
زیر پوست شهر شنیده می شود که:  با پایان یافتن همایش کشوری انجمن های مردم نهاد در بروجرد  بالاخره هم معلوم نشد  ده ها میلیون تومانی که خرج این همایش شد از مالیات و عوارض مردم بروجرد به شهرداری بود یا اینکه این هزینه کلان از جایی دیگر صرف این همایش شد؟!

 زیر پوست شهر شنیده می شود که:  بزرگترین، قدیمی ترین و بین المللی ترین انجمن مردم نهاد بروجرد یعنی جمعیت هلال احمر این شهرستان به همایش کشوری انجمن های مردم نهاد در بروجرد دعوت نشده بود!

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.