ساحل پورت دیکسون مالزی(PD)


اخبار روز


ساحل پورت دیکسون مالزی(PD)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

وقتی با تور مالزی به کوالالامپور به این شهر زیبا سفر می کنید، تنوع بی شمار مکان های دیدنی و تفریحی تمام زمانتان را پر خواهد کرد. اما اگر میل داشته باشید که دمی را در یک ساحل آرامش بخش و زیبا به استراحت زیر تابش نور آفتاب پرداخته و از زیبایی بی حد و حصر آب های پیش رو لذت ببرید، ساحل پورت دیکسون که یک ساعت از کوالالامپور فاصله دارد، را به شما توصیه می کنیم.


ساحل پورت دیکسون

ساحل پورت دیکسون معروف ترین ساحل مالزی ست و نزد خود مردم مالزی و البته توریست هایی که به این سرزمین سفر می کنند، از محبوبیت بالایی برخوردار است.  در این ساحل علاوه بر آفتاب گرفتن و استراحت زیر نور خورشید می توانید به ورزش ها و تفریحات آبی و ساحلی بپردازید.

در این ساحل زیبا انبوهی از درختان نخل سر به فلک کشیده و درخت های کاسواریان سایه دار را مشاهده خواهید کرد که جلوه ی بسیار تماشایی به این منطقه بخشیده اند.


ساحل پورت دیکسون

وقتی به ساحل پورت دیکسون می روید، علاوه بر بازدید از این ساحل می توانید دو ساحل دیگر که در این قسمت به نام های ساحل تلوک کمانگ و ساحل بلولاگون وجود دارند را نیز مشاهده کنید.

بیشتر توریست هایی که به ساحل پورت دیکسون می آیند حتما سری هم به سواحل تلوک کمانگ و بلولاگون نیز می زنند.


در اطراف این ساحل ها مهمانسراهای ساده تا هتل های 5 ستاره نیز وجود دارند، که می توانید برای اقامت هر یک از آن ها را انتخاب کنید.

برای خرید بهترین تورهای مالزی میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید و تور مالزی را با بهترین قیمت خریداری کنید:

http://www.parmistravel.com/tour/%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%a7%d9%84%d8%b2%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d9%84%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88%d8%b1/


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.