سخنی با کاندیداهای احتمالی شورای شهر


اخبار روز


سخنی با کاندیداهای احتمالی شورای شهر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سخنی با کاندیداهای احتمالی شورای شهر

مواظب پوست موز زیر پای تان باشید!


فرهاد داودوندی- بروجرد:

جدی تر از آن چیزی که همه فکر می کنند، نشست های مختلف برای به دست گرفتن شورای شهر بعدی در بروجرد توسط گروه های مختلف در حال برگزاری است!

سبک و سنگین کردن ها در حال انجام گرفتن است و اینطور که از شواهد بر می آید این بار بیشتر شاهد ارائه "لیست" اسامی کاندیداها حتی در حد لیست های سه چهار نفره در ائتلاف های مختلف خواهیم بود.

مطمئنا این بار بر خلاف دفعات قبل، شاهد حضور گسترده تر شهروندان در پای صندوق های آراء خواهیم بود و اگر این اتفاق خوش، مبنی بر هجوم بروجردی ها به پای صندوق ها رخ بدهد، شاهد تحولی عظیم در سطح شورای شهر و بالطبع شهرداری خواهیم بود.

اما در این زمان آنچه که باید مورد توجه کاندیداهای احتمالی قرار بگیرد، نشست و برخاست آنها با افراد مختلف می باشد.به این معنی که حضور افرادی که پیشینه منفی در اذهان مردم دارند در کنار کاندیداهای احتمالی می تواند ضربات منفی  برای کاندیداها به بار بیاورد.

 افرادی که پیشینه خوبی در مدیریت در سطوح مختلف اداری در بروجرد نداشته و ندارند اگر در کنار هر کاندیدایی قرار بگیرند، به مانند پوست موزی که زیر پای کاندیداها قرار بگیرد باعث خواهد شد ریزش آراء داشته باشند و این کاندیداها بنوعی در عرصه رقابت برای کسب رای مردم، با سر به زمین بخورند!
محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.