سرهنگ علیرضا دلیری: از بهمن ماه طرح پایش تصویری در بروجرد اجرا خواهد شد


اخبار روز


سرهنگ علیرضا دلیری: از بهمن ماه طرح پایش تصویری در بروجرد اجرا خواهد شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -سرهنگ علیرضا دلیری:


از بهمن ماه طرح پایش تصویری

در بروجرد اجرا خواهد شد


علیرضا دلیری امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: طرح پایش تصویری در صورت عدم کوتاهی مجریان در روند کار بهمن ماه امسال در این شهرستان اجرایی می‎شود.

وی با اشاره به نصب دوربین‎های طرح پایش تصویری در 17 نقطه هسته مرکزی شهر بروجرد عنوان کرد: نصب این دوربین‎ها در 41 نقطه شهر دیده شده است که در فاز نخست 17 دوربین نصب شده اجرایی می‎شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی بروجرد به منظور اثبات حسن نیت خود و همکاری در اجرای طرح پایش تصویری پیش از ایجاد ساختمان و سالن این طرح اقدام به نصب دوربین‎ها کرده است.

دلیری تاکید کرد: رایزنی‎ها در خصوص ایجاد زیرساخت‎های لازم و فیبر نوری به منظور اجرای طرح پایش تصویری در شهرستان بروجرد با مدیر کل مخابرات استان لرستان صورت گرفته است.

وی به همکاری شهرداری بروجرد در جهت آماده‌سازی ساختمان طرح پایش تصویری در این شهرستان اشاره و تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل پشتیبانی این طرح بر عهده شهرداری است و نیروی انتظامی بهره‎بردار آن است.

فرمانده انتظامی بروجرد بیان کرد: نصب هر دوربین در طرح پایش تصویری تامین امنیت 500 متری را در شعاع آن به دنبال دارد، بر این اساس اجرای این طرح در افزایش امنیت نقش بسزایی دارد. 

دلیری اظهار کرد: طرح پایش تصویری طرحی عام‎المنفعه و کوتاهی در اجرای آن خیانت به مردم است.

وی خاطر نشان کرد: با اجرای این طرح زمینه برای کاهش قابل توجه آمار جرائمی همچون سرقت خودرو و سرقت‎های خرد در محدود اجرای آن فراهم می‎شود.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.