سرهنگ مجید سوری: رزمایش شهدای مدافع حرم در بروجرد


اخبار روز


سرهنگ مجید سوری: رزمایش شهدای مدافع حرم در بروجرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: رزمایش شهدای مدافع حرم 13 و 14 آبان در بروجرد برگزار می شود

که هدف از رزمایش شهدای مدافع حرم، حفظ انسجام بسیجان و تمرینی برای مقابله با بحران است.

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ "مجید سوری" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد در نشست خبری با خبرنگاران که در دفتر فرماندهی برگزار شد گفت: رزمایش شهدای مدافع حرم با حضور پنج گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر 13 و 14 آبان در بروجرد برگزار می شود.


وی اضافه کرد: در این رزمایش دو روزه دفاع از کوی و برزن و همچنین امداد و نجات اجرا می شود و تاکتیک های امنیتی و بازرسی ، دفاع از مراکز حساس و مهم، کمین و پدافند اجرا خواهد شد.


سوری حفظ آمادگی و انسجام بسیجیان را یکی از اهداف این رزمایش برشمرد و گفت: با اجرای این رزمایش تمرینی برای مقابله با بحران ها و حوادث غیر مترقبه و همچنین تقویت بنیه دفاعی بسیجیان صورت می گیرد.


به گفته وی یکی دیگر از برنامه های این رزمایش برگزاری صبحگاه مشترکی است که روز جمعه برگزار می شود و این رزمایش به صورت سراسری در استان برگزار می شود.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اینکه بسیج را با روحیه استکبار ستیزی می شناسند گفت:در روز اول برگزاری این رزمایش، بسیجیان به صورت سازمان یافته در راهپیمایی 13 آبان شرکت می کنند.


وی بیان کرد: دشمنان همیشه به دنبال تضعیف انقلاب بوده و همیشه ما را به عنوان استکبار ستیز می شناسند اما عده ای متاسفانه در داخل کشور به دنبال این هستند که چهره آمریکا را بزک کرده نشان دهند اما ملت ایران نسبت به ظلم و ستم آنان آگاه است.


سرهنگ سوری تصریح کرد: در آن زمان دانشجویان و ملت ایران تحمل نکردند که یک لانه جاسوسی در کشور در راستای مقابله با انقلاب شکل بگیرد و در برابر این اقدام ایستادند.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد به اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: سپاه به عنوان دبیر ستاد اربعین فعالیت می کند و پیش بینی می شود که امسال حدود 15 نفر از زائران با عبور از بروجرد پذیرایی شوند.


به گفته وی  یک موکب در میدان آیت اله بروجردی(ره) چهار روز قبل از مراسم اربعین برپا می شود و از زائرانی که از بروجرد عبور کنند پذیرایی می شود.


وی اضافه کرد: استان لرستان امسال چند موکب را در کربلا و یک موکب در مهران راه اندازی کرده است  و تلاش می شود خدمات لازم به زائران اربعین حسینی ارائه شود.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.