سرهنگ مجید سوری فرمانده سپاه بروجرد : بنرهای تقدیر و تشکر از مسوولین و شهرداری باید جمع آوری شود


اخبار روز


سرهنگ مجید سوری فرمانده سپاه بروجرد : بنرهای تقدیر و تشکر از مسوولین و شهرداری باید جمع آوری شود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -سرهنگ مجید سوری فرمانده سپاه بروجرد :

بنرهای تقدیر و تشکر از مسوولین

 و شهرداری باید جمع آوری شود

با اقدامات فرهنگی

 بسیاری از مشکلات بروجرد رفع خواهد شد

به گزارش فارس از بروجرد، مجید سوری ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار کرد: مسکن مهر این شهرستان با جمعیت تقریبی 9 هزار نفری از وجود مسجد، مجتمع فرهنگی و پایگاه مقاومت بسیج بی‎بهره است و به تعبیری اثری از انقلاب در این سایت دیده نمی‎شود.

وی روند بروز آسیب‎های اجتماعی در سایت مسکن مهر  بروجرد را رو به رشد خواند و عنوان کرد: درصورتیکه مشکلات این سایت حل نشوند، این شهرک به جهان‎آباد دیگری در این شهرستان تبدیل می‎شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد بر ضرورت تشکیل جلسه‎ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در رفع مشکلات سایت مسکن مهر این شهرستان تاکید و تصریح کرد: باید در برطرف کردن مشکلات این سایت تسریع شود.  

سوری افزود: با توجه به زمان‎بر بودن ساخت مسجد در زمین 10 هزار مترمربعی در نظر گرفته شده در سایت مسکن مهر شهرستان بروجرد ساخت چند مسجد کوچک در این سایت باید در دستور کار قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود جمع‎آوری بنرهای تقدیر و تشکر از مسئولان در سطح شهرستان بروجرد را ضروری خواند و تاکید کرد: از این فضاها باید برای انجام اقدامات فرهنگی استفاده شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان باید در جلوگیری از نصب بنرهای تقدیر و تشکر از مسئولان و شهرداری این شهرستان در جمع‎آوری آنها ورود پیدا کنند.

سوری در ادامه به برپایی اجتماع عظیم عزاداران حسینی بروجرد در عصر عاشورا اشاره و خاطر نشان کرد: یکی از نقاط ضعف برگزاری این اجتماع تعدد مداحان بود، بنابراین در سال‎های آینده باید از یک مداح کشوری برای این اجتماع استفاده شود.

وی اظهار کرد: به منظور رفع مشکلات اجتماعی خیابان بحرالعلوم شهرستان بروجرد در سال‎های آینده در کنار آسیب‎شناسی اقدامات امسال برنامه‎ریزی‎های دقیق‎تری در دستور کار قرار دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد عنوان کرد: رفع بسیاری از مشکلات و مسائل اجتماعی این شهرستان در گرو انجام اقدامات فرهنگی است.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.