سلاح های عجیب کشف شده در بازرسی فرودگاه ها


اخبار روز


سلاح های عجیب کشف شده در بازرسی فرودگاه ها

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

حتما تا به حال در فرودگاه های مختلف به روال بازرسی افرادی که قرار است سوار هواپیما شوند، دقت کرده اید. چمدان ها که به طور مکانیزه مورد بررسی با دستگاه های بازرسی پیشرفته قرار می گیرند. گو این که پیش از این که این دستگاه های لیزری به فرودگاه ها اضافه نشده بود، چمدان ها تک تک باز می شد و بازرسان محتویات داخل آن ها را مورد جستجو قرار می دادند.

خود اشخاص هم از زیر چهارچوبی مجهز به سنسورهای فلزیاب عبور می کنند که در صورت حمل هرگونه وسیله ی خلاف قانون از ورودشان به هواپیما جلوگیری خواهد شد. و اگر احراز شود که وسیله ی خطرناک و هر گونه سلاح سرد یا گرمی همراه دارند، مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود.

اما جالب است که با تمام این تمهیدات باز هم افرادی پیدا می شوند که سعی داشته اند سلاح های عجیب و غریبی را با خود وارد هواپیما کنند. برخی از این وسایل آنقدر ظاهر پیچیده و عجیبی دارند که مورد استفاده شان گنگ به نظر می رسد.

در آدرس زیر می توانید تصاویر این ابزار خشونت آمیز کشف شده در بازرسی فرودگاه ها را مشاهده کنید.

http://rooziato.com/139547629/%d9%88%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%85%d9%85%d9%86%d9%88%d8%b9%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%af%da%af%d8%a7%d9%87


چاقوی کشف شده در فرودگاه آتلانتا به شکل سر اژدها که از طراحی پیچیده ای برخوردار است.

چاقو به شکل سر اژدهاماسک ضد گاز با گلوله های مشقی که در فرودگاه شهر میامی در چمدان یک مسافر پیدا شد.

ماسک ضد گاز با گلوله های مشقیاین وسیله ی عجیب با داشتن پنج تیغه ی شبیه چاقو در فرودگاه بین المللی جرج بوش واقع در تگزاس کشف شد.

چاقوی پنج پرهر وسیله تیز و ابزار آلات باید درون چمدان های چک شده قرار بگیرد. ماموران این تیغ را در فرودگاه شارلوتسویل-البمارل کشف کرده اند.

چاقوچاقوهایی که در بسته سی دی بازی های کامپیوتری قرار داشتند، در فرودگاه گالفپورت یافت شدند.

چاقو در بسته ی سی دی

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.