شفا یافتن نابینای شیاد


اخبار روز


شفا یافتن نابینای شیاد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
شفا یافتن و ...........

مواظب شیادان باشید

فرهاد داودوندی- بروجرد:

این مطلب مربوط به دو سال قبل در ایام محرم است
که در بروجرد رخ داد.

 متاسفانه گروهی از مروجین خرافات در لباس شیادی قصد سوء استفاده از نیت پاک عزاداران حسینی در این مراسم معنوی را دارند، باید همه به هوش باشیم..........


@@@@@@

(دو سال قبل) در بروجرد اتفاقی افتاد كه شخص و اشخاصی مدعی شفا یافتن نابینایی در ...... بودند.

متاسفانه عده ای از مردم هم بدون اینكه در این زمینه تحقیق و تفحصی كنند چنان معركه را گرم كرده بودند كه واقعا باعث تعجب بود.

 باید بگویم بد نیست در جریان باشیم كه در قبال سخنانی كه برای گفتن اینكه فلان مكان شفا داد و فلان بیمار شفا پیدا كرد، مسوولین محترم شهر به این نكات كاملا احاطه دارند و افرادی را كه ادعا می شود شفا یافته اند را در مراكز انتظامی، مذهبی و حتی درمانی شهر مورد آزمایش قرار می دهند و اگر چنین موردی واقعی باشد از طریق مراجع ذیصلاح  به عموم مردم  اعلام می گردد.

افرادی كه معركه كذب شفا یافتن یك نابینا در شب قبل در بروجرد را راه اندازی كرده بودند حتی در مقابل سوالات من خبرنگار دچار تناقص گوئی های فراوان شدند تا جائیكه كذب بودن مطالب شان بر اینجانب نیز كاملا روشن بود.( مثلا فرد نابینای شفا یافته! رنگ ها را با نام رنگ كاملا تشخیص می داد!!!)

بد نیست در جریان باشیم آش این افراد آنقدر شور بود كه بلافاصله با حضور مامورین محترم نیروی انتظامی  در محل كه بنا به دستور جناب سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده نیروی انتظامی بروجرد انجام گرفت و هدایت شان به نیروی انتظامی به كذب بودن شایعه شان اعتراف نمودند و هم اكنون همگی در بازداشت و در انتظار رای مردان قانون می باشند.

در اینگونه موارد  مردم باید  قبل از احساساتی شدن و هجوم بردن به محل مورد نظر ، منتظر نظر مسوولین ذیربط شهرمان باشند. مطمئنا این راه منطقی تر است.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.