شهر شاه عالم


اخبار روز


شهر شاه عالم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در حالی که کمتر از 3 ماه به شروع تعطیلات نوروزی زمان باقی مانده است، از هم اکنون می توان در خانواده هایی که عاشق سفر بوده و اوقات فراغت خود را به سفر می گذرانند، تب و تاب سفر و برنامه ریزی های اولیه ی آن را دید.

یکی از کشورهای خارجی پرطرفدار، مالزی به نظر می رسد، شلوغی تقاضای تور نوروزی مالزی هر سال این موضوع را ثابت می کند، که این سرزمین برای گردشگری مقصد مناسبی خواهد بود.

ایرانیانی که به مالزی سفر می کنند، همیشه تمایل دارند یک بار دیگر سفر به این کشور و دیدنی هایش را تجدید کنند. از طرفی یک سفر چند روزه به مالزی هرگز نمی تواند تمام جاذبه های گردشگری این کشور را پوشش دهد و به همین دلیل همیشه جای خالی یک سفر دوباره احساس خواهد شد.

در کنار بازدید از شهری زیبا چون کوالالامپور، قدم زدن در خیابان های شهر شاه عالم را از دست ندهید. سبک معماری که در شهر شاه عالم مالزی می بینید و خیابان های آن، رستوران های خاص و مردمی که لباس های رنگارنگ می پوشند، به وجدتان خواهد آورد. اما چیزی که بیش از هر چیزی در این منطقه دیدنی خواهد بود، شهر نورانی آی سیتی می باشد.

آی سیتی I city
شهر آی سیتی در شهر شاه عالم در منطقه ی کلانگ سلانگور واقع شده است. آی سیتی مملو از انواع و اقسام وسایل نوری و چراغ های دیجیتالی و نئونی ست و به گونه ای بی نظیر این شهر با نور بازی کرده است.

برای بازدید از آی سیتی و تماشای آن می توانید از ساعت 7 عصر تا 10 شب مراجعه کنید.

آی سیتی

 این شهر دیجیتالی شامل خیابان ها و مراکز خرید متعددی می باشد و همچنین دارای یک  پارک برای بازی کودکان می باشد. این شهر با زیرساخت ها و  فن آوری های مجهز و پیشرفته اجازه می دهد که صفحه نمایشی منحصر به فرد از چراغ های دیجیتالی و نئونی باشد.

شهر آی سیتی

شما می توانید در پارک به آرامی استراحت کنید و یا به  مشاهده مجسمه های فوق العاده مشغول شوید و در کل می توانید  تجربه یک دنیای کاملا جدید با ویترین های نوری خیره کننده را داشته باشید آی-سیتی یک مکان ایده آل برای تمامی اعضای  خانواده می باشد.

شهر آی سیتی


شهر آی سیتی

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.