ضرورت ایجاد گرمخانه برای کارتن خواب های بروجردی


اخبار روز


ضرورت ایجاد گرمخانه برای کارتن خواب های بروجردی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -ضرورت ایجاد گرمخانه

برای کارتن خواب های بروجردیفرهاد داودوندی- بروجرد:


با شروع فصل سرما و بارندگی ها، تعداد اندکی "کارتن خواب" در سطح شهر در معرض آسیب دیدن شدید جسمی و احیانا مرگ های نابهنگام و درد آور در شبهای سرد زمستانی خواهند بود.

متاسفانه تعدادی پیرزن و پیرمرد و حتی افراد معتاد بی سر پناه، شب ها در سطح خیابانها و کوچه ها شب را به صبح می رسانند و با اینکه ادارات متولی و مربوطه نیز برای کمک به اینگونه افراد تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرند، اما باز هم شاهد حضور اینگونه افراد در سطح شهر هستیم.

دیدن اینگونه افراد که اتفاقا ظاهری نامناسب هم دارند، دل هر بیننده ای را به درد می آورد و در اینگونه موارد بارها شاهد ابراز همدردی و حتی ارائه کمک های موقتی نقدی و پوشاک رهگذران به اینگونه افراد کارتن خواب هستیم.

به هر حال، اینک که با ورود به نیمه دوم فصل پائیز، هوای بروجرد به یکباره سرد خواهد شد و جان این افراد در معرض خطر قرار خواهد گرفت، لازم است متولیان امر برای این انسانهای نیازمند مراکزی تحت عنوان گرمخانه را فراهم کنند تا شبهای سرد زمستانی را در این مکان ها به صبح برسانند و حداقل با پذیرایی یک وعده شام گرم و صبحانه مناسب، جسم و جان این "کارتن خواب ها" در معرض یخ زدگی و مرگ رنج آور در معابر عمومی نباشد.

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.