غلبه بر استرس در شرایط پرفشار کاری


اخبار روز


غلبه بر استرس در شرایط پرفشار کاری

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

برای بیشتر ما چه دارای شغل سازمانی و دولتی بوده و چه به کار آزاد مشغول باشیم، روزهایی پیش آمده که تحت فشار کاری قرار گرفته و استرس ناشی از آن گریبانمان را بگیرد.

به ویژه این حالت برای شرایط کاری فریلنسرها بیشتر به وجود آمده و حتی زمانی که پروژه ای در دست نداشته و در میان آگهی های استخدام دورکاری در جستجوی شغل مورد نظر خود هستند، یک اضطراب دائمی را همراه خود یدک می کشند.

اما اگر بخواهیم با غلبه بر استرس های شرایط پرفشار کاری موقعیت شغلی خود را مدیریت کرده و از مسیر موفقیت و دست یابی به نتایج دلخواه خود دور نشویم، همیشه می باید افسار امور را به دست گرفته و حکمران آشفتگی ذهن خود باشیم.


غلبه بر استرس در شرایط پرفشار کاری

همه ی ما در شرایط نرمال و عادی تصور می کنیم که حتی هنگام قرار گرفتن در مواقع بحرانی به خوبی وضعیت را مدیریت خواهیم کرد. اما چالش اصلی زمانی از راه می رسد که در واقعیت با بحران روبرو شده و فشار کاری محیط را پر تنش کند.

به ویژه این موضوع برای صاحبان مشاغل که نام تجاری و سرمایه شان در خطر قرار می گیرد، بارها اهمیت بیشتری یافته و می باید نسبت به مدیریت چنین موقعیتی هشیارتر عمل کنند.

روزیاتو به نکاتی برای مدیریت شرایط بحرانی و فشار کاری و عقب راندن استرس های ناشی از آن اشاره کرده که در اینجا به آن ها اشاره ای کوتاه خواهیم داشت.

غلبه بر شرایط پرفشار کاری و کاهش استرس


کار خود را وقتی انجام دهید که مجبور هستید، نه وقتی مجبور نیستید

رها کردن را بیاموزید

برنامه‌ریزی کرده و نقشه راه تعریف کنید

کار خود را با شادی و لذت همراه کنید

کارها را به دقیقه نود موکول نکنید

احساسات منفی و استرس‌های خود را به بقیه منتقل نکنید

برای فرار از استرس گزینه های زیادی وجود دارد، نمونه‌های مناسب را انتخاب کنید


برای مطالعه ی توضیحات کاملی درباره ی هر یک از موارد فوق می توانید به آدرس زیر مراجعه کرده و نسبت به هر کدام از راهنمایی های بالا اطلاعات کامل و جامعی به دست بیاورید.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.