فاز دوم طرح رجیستری تلفن های همراه در استان سمنان کلید خورد


اخبار روز


فاز دوم طرح رجیستری تلفن های همراه در استان سمنان کلید خورد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

مهدی یحیایی، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای فاز دوم طرح رجیستری تلفن های همراه خبر داد. به گفته ی وی فاز دوم این طرح در استان سمنان وارد مرحله ی اجرایی شده است.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ضمن اشاره به این خبر توضیح داد: در راستای عملیاتی شدن طرح ثبت گوشی های تلفن همراه وتحت پوشش قرارگرفتن گوشیها وتجهیزات سیم کارت خور ، مرحله دوم طرح نظارتی رجیستری گوشی تلفن همراه در سطح عرضه آغاز شده است.

فاز دوم طرح رجیستری تلفن های همراه در استان سمنان


وی ادامه داد : در مرحله اول طرح ثبت گوشی های تلفن همراه ، گوشی های تلفن همراه اپل ، گوگل و موتورلا پوشش داده شده بود که در مرحله دوم این طرح گوشی های تلفن همراه بلک بری نیز اضافه شده است.

مهدی یحیایی گفت: متصدیان عرضه کننده این گوشی های تلفن همراه موظفند در صورتی که خریدار پیامی مبنی بر عدم ثبت وغیرقانونی بودن آن از طرف سامانه ذیربط دریافت نماید نسبت به استرداد کالا وعودت عین مبلغ اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: متصدیان عرضه گوشی تلفن همراه باید قبل از فروش گوشی از قانونی بودن آن اطمینان حاصل نموده وسپس در معرض فروش قرار دهند و در صورت استنکاف از استرداد کالا به اتهام فروش کالای قاچاق برخورد قانونی صورت خواهد گرفت .

این مقام مسئول از تمام مردم استان سمنان درخواست کرد تا با مشاهده ی هرگونه تخلف از اطلاع دادن خودداری نورزیده و توضیح داد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با سامانه ارتباطی124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان درمیان گذارند.


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.