فاطمه یاراحمدی رئیس انجمن بیماران خاص بروجرد


اخبار روز


فاطمه یاراحمدی رئیس انجمن بیماران خاص بروجرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

با هدف کمک به بیماران خاص؛

رئیس انجمن بیماران خاص بروجرد گفت: سیزدهیمن جشنواره غذا در بروجرد

سوم دیماه با هدف کمک به بیماران خاص برگزار می شود.


"فاطمه یاراحمدی" رئیس انجمن بیماران خاص بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: برگزاری جشنوراه غذا با هدف کمک به بیماران خاص چند سالی است که در بروجرد برگزار می شود و بسیاری از بانوان با طبخ غذاهای مختلف و فروش آنها به بیماران خاص کمک می کنند.


وی اضافه کرد: سیزدهمین جشنواره غذا سوم دیماه در بروجرد برگزار می شود که همزمان با برگزاری این جشنواره، نمایشگاهی از صنایع دستی در معرض دید علاقه مندان گذاشته می شود.


به گفته وی این جشنواره در سالن شهرداری پارک میدان بهار بروجرد برگزار می شود و شرکت برای عموم مردم آزاد است.


یاراحمدی اظهار داشت: در هر یک از جشنواره های غذا بیش از 2 میلیون تومان از فروش غذاها برای کمک به بیماران خاص جمع آوری می شود.


وی بیان کرد: با توجه به این که برگزاری جشنواره های غذا بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته، تلاش داریم تا این برنامه ها را بیشتر در بروجرد برگزار نماییم و کمک های بیشتری به بیماران صورت گیرد.


رئیس انجمن بیماران خاص بروجرد تصریح کرد: با برگزاری این جشنواره ها علاوه بر این که بانوان هنرهای آشپزی خود را به نمایش می گذارند، با فروش آنها به نفع بیماران خاص یک کار بسیار پسندیده هم انجام می دهند.


یاراحمدی افزود: حدود پنج هزار بیمار خاص در شهرستان بروجرد وجود دارد که با کمک های مردمی می توان بخشی از نیازهای دارویی آنها را تامین کرد.محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.