فریلنسینگ چیست؟ خوب است یا بد؟


اخبار روز


فریلنسینگ چیست؟ خوب است یا بد؟

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که با افرادی رو به رو شوید که به شکل فریلنسینگ کار میکنند. اما آیا نا به حال از خود پرسیده اید که فریلنسینگ به چه معناست؟

آن دست از افراد که دارای مهارت و تخصص های ویژه ای مانند مهارت در نویسندگی، عکاسی، ترجمه و ... هستند ، و به شکل پروژه ای کار میکنند، فریلنسر میگویند و این مدل را فریلنسینگ میگویند.

فریلنسینگاین کار معایب و مزایایی دارد. از مزایای این مدل میتوان به این نکته اشاره کرد که در این روش هیچ مدیری بالا سر شما نیست، هر پروژه ای که دوست دارید میپذیرید و درآمد شما حد و مرز ندارد.

این کار معایبی هم دارد. برای مثال، تمامی وظایف بر عهده فریلنسر است ، وظایفی چون حسابداری، بازاریابی ، فروش و بسیاری دیگر.
 درست است که شما میتوانید در آمد فوق العاده ای از انجام پروژه های همزمان به دست آورید، اما این هم باید در نظر گرفت که در یک سازمان ممکن است شما ساعاتی را بیکار باشید و کاری برای انجام دادن نداشته باشید، در آخر پایان ماه حقوق شما واریز میشود، اما در این مدل، اگر پروژه ها به موقع تحویل داده نشوند و نتیجه مطلوب کار فرما فراهم نشود، ممکن است کارفرما دیگر با شما کار نکند و شمامنبع درآمد خود را از دست دهید.

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.