فعالیت های هنری خانم پیرهادی( آذرخش) و آقای مهران بختیاری


اخبار روز


فعالیت های هنری خانم پیرهادی( آذرخش) و آقای مهران بختیاری

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فعالیت های هنری خانم پیرهادی( آذرخش)


و آقای مهران بختیاری

 

آقای مهران بختیاری  با حمایت و تلاش خانم پیرهادی (آذرخش) توانست یک شولدر و سه عدد سه پایه نور پردازی و یک پروجیب با جواب مثبت پردازش در کار با موفقیت دست به ساخت بزند...

خانم معصومه پیرهادی(آذرخش) قبلا که شاهد رونمایی کتابشان بودیم ، شاعر کتاب نگاه من و همچنین فیلمساز  که حاضر شدند،  با حمایت و تشویق  جوانان شایسته ، از جمله آقای مهران بختیاری دست به ساخت پروجیب بزنند و موفق شوند .


خانم پیرهادی(آذرخش)متولد اذر ماه ۱۳۵۹

از زمانی که پا به عرصه ی فیلمسازی گذاردند با سدهای زیادی برخورد کردند و ایشان همچنان با رفتار متین خود و با چشم پوشی از سدها به کار خود همچنان با یاری خدا  ادامه می دهد و ساکت نمی نشیند .

ایشان  هم مادری دلسوز و تلاشگر برای دو فرزندش می باشد و همسری همراه برای همسرش و نیز مرد بیرون که بتواند قدمی هم برای جامعه ی خود بردارد..

آقای مهران بختیاری متولد بهمن ۱۳۷۳

نیز دانشجوی رشته ی علوم آزمایشگاهی و مخترع در سالهای دبیرستان و بازیگری شایسته در حد حرفه ای که متاسفانه در شهر کوچکی مثل بروجرد برای ایشان زمینه ای برای طلایی شدن فراهم نیست که ایشان توانسته است با دستان توانای خود ، به این مهم دست پیدا کند..

حال این دو عزیز برای مخارج فیلمسازی خود ، یک تعاونی فیلمبرداری و عکاسی از مجالس به مرحله ی اجرا دراورده اند تا بتوانند از پس هزینه های فیلمسازی برآیند.

به امید موفقیت روز افزونشان...

خواسته ی این دو جوان از مردم بروجرد این است که مردم شهر حتما از ایشان حمایت کنند ..محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.