قابلیت جدید اینستاگرام، استوری هایی با گیف های متعدد


اخبار روز


قابلیت جدید اینستاگرام، استوری هایی با گیف های متعدد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

اینستاگرام با آپدیت های متعدد سعی دارد تا کابران خود را بیش از پیش به خود علاقه مند و وفادار نگه دارد.
با ایجاد قابلیت گذاشتن استوری در اینستاگرام، کاربران بیشتری از این اپلیکیشن پیام رسان استفاده کردند و به خصوص از این قابلیت!


قابلیت جدید اینستاگرام

اما اکنون این نرم افزار بر آن است تا به استوری اینستاگرام، کمی رنگ و لعاب بیشتری ببخشد و آن را جذاب تر کند.

خبر خوش برای علاقه مندان در راه است.

به گفته ی توسعه دهندگان اینستاگرام، قرار است از همکاری اینستاگرام و Giphyمحیط جذاب تری برای کاربران ایجاد شود و آن هم در اختیار قرار گرفتن آرشیو بزرگی از تصاویر متحرک یا همان گیف ها به استوری های این شبکه ی اجتماعی محبوب است.

بنا بر گزارشات کاربرانی از کشورهای فیلیپین، برزیل و اندونزی، تعدادی از آن ها با باز کردن بخش استوری اینستاگرام با یک گزینه جدید برای جستجوی تصاویر گیف از آرشیو Giphy مواجه شده اند.

البته لازم به ذکر است که این قابلیت هم اکنون در مرحله ی آزمایش به سر می رود و ممکن است به زودی این قابلیت جدید اینستاگرام در سراسر دنیا در اختیار کاربران قرار گیرد.

گفتنی است با توجه به این که فیسبوک مدت هاست با وبسایت Giphy همکاری می کند، ارائه قابلیت جستجوی تصاویر گیف در اینستاگرام موضوع چندان غافلگیرکننده ای به حساب نمی آید.

البته باید گفت که هنوز این کمپانی پاسخ و واکنشی نشان نداده است اما هیچ دور از انتظار نیست که به زودی با انتشار بیانیه ای رسمی، از این قابلیت رونمایی کند.

نظر شما چیست؟ آیا شما از جمله کاربرانی هستید که از استوری زیاد استفاده می کنند؟


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.