مسابقات دوستانه اسکیت شهرستان بروجردبین تیم های الف-ب


اخبار روز


مسابقات دوستانه اسکیت شهرستان بروجردبین تیم های الف-ب

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 مسابقات دوستانه اسکیت

شهرستان بروجرد بین تیم های الف-ب

نتایج مسابقه دختران:

نتایج گروه اول دختران متولدین ۹۱-۹۲ در ماده ۵۰متر
نفر اول :بیتا شعبان   رکورد   ۲۲/۲۵
نفر دوم : آیلین دولتشاهی     ۳۷/۷۸
نفر سوم:طنین توکلی            ۳۹/۱۹
نفر چهارم :سایه کاظمی         ۴۰/۳۵
نفر پنجم : دلسا شعبانی         ۴۱/۵۳
نفر ششم:آرمیتا امین ذبیحی   ۵۷/۱۹

نتایج گروه دوم دختر متولدین ۹۰-۸۹ در ماده ۱۰۰ متر
نفر اول : روژان گودرزی      ۲۸/۲۵
نفر دوم: مهرسا گودرزی       ۳۵/۲۲
نفر سوم : هلیا خانی           ۳۶/۰۶
نفر  چهارم : نیایش انوشه    ۳۶/۱۲
نفر پنجم : سدنا عاشورپور    ۳۶/۵۰
نفر ششم: نیوشا شهبازی       ۳۹/۳۴
نفر هفتم: نیایش میرزایی      ۴۵/۹۷
نفر هشتم:محنا گودرزی         ۴۸/۶۸

نتایج گروه سوم دختران متولدین ۸۸-۸۷ در ماده ۱۰۰متر@shahinskait
نفر اول: نیایش خشخاشی    ۲۶/۶۶
نفر دوم: فریما رجایی          ۲۹/۶۲
نفر سوم: پردیس گودرزی     ۳۵/۶۳
نفر چهارم: رسپینا زهتابچی   ۳۶/۴۷
نفر پنجم: هستی ولی الهی     ۳۹/۰۳
نفر ششم: آرشیدا بختیاری      ۳۹/۱۰
نفر هفتم: یکتا بیرانوند          ۴۲/۹۰
نفر هشتم :هلیا موسی نژاد     ۴۳/۱۹
نفر نهم:  مهرسا موسوی         ۴۳/۳۵
نفر دهم :محیا گودرزی           ۴۶/۰۰

نتایج گروه چهارم دختران متولدین ۸۶-۸۵ در ماده ۲۰۰ متر
نفر اول: محنا گلچین         ۴۵/۸۷
نفر دوم:نگار عاشور پور      ۴۶/۶۰
نفر سوم: مبینا رجایی         ۵۶/۷۷
نفر چهارم: آررو ابوالفتحی   ۵۹/۰۹
نفر پنجم: یلدا گودرزی         ۵۹/۲۹
نفر ششم: حسیبا نصرالهی  ۵۹/۴۰
نفر هفتم : رژینا معارفی      ۵۹/۵۵

گروه پنحم متولدین ۸۳-۸۴ در ماده ۲۰۰ متر
این گروه یک شرکت کننده داشت که خانم آیدا دولتشاهی با رکورد ۴۸/۰۰



نتایج گروه پسران:

نتایج گروه اول پسران متولدین ۹۱-۹۲ در ماده ۵۰متر
این گروه با حضور دو بازیکن برگزار شد که به ترتیب:
نفر اول: پرهام گودرزی    ۲۵/۳۱
نفر دوم: آرتین پارسا       ۲۸/۴۷

نتایج گروه دوم پسران  متولدین ۹۰-۸۹ در ماده ۱۰۰ متر
این گروه با حضور دو بازبکن‌برگزار شد که به ترتیب:
نفر اول:امیرعلی شهبازی    ۲۷/۵۶
نفر دوم: رایین کردی          ۲۸/۰۳

نتایج گروه سوم پسران متولدین ۸۸-۸۷ در ماده ۱۰۰ متر
این گروه با حضور سه بازیکن برگزار شد که به ترتیب:
نفر اول: مهربد نیک آیین         ۲۴/۹۴
نفر دوم: امیر حسین صادقی    ۲۵/۰۵
نفر سوم: محمدطاها عاشور پور ۲۶/۲۹

نتایج گروه چهارم پسران متولدین ۸۶-۸۵ در ماده ۲۰۰ متر این گروه با حضور دو بازیکن برگزار شد که به ترتیب :   
نفر اول:حسین محمدی       ۴۵/۰۷
نفر دوم:امیرعلی پیرزادی    ۵۹/۱۹


محصولات


ارسال نظر





Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.