مهدی ابراهیمی مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد/بروجرد مقصد گردشگری


اخبار روز


مهدی ابراهیمی مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد/بروجرد مقصد گردشگری

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -آقای مهدی ابراهیمی

مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد گفت:


بزودی جشنواره "بروجرد مقصد گردشگری"


آذر ماه امسال نخستین جشنواره «بروجرد مقصد گردشگری» در این شهرستان برگزار می‎شود.

به گزارش سایت فرهاد 90 بنقل از فارس، در این جشنواره مشارکت مردم در حوزه گردشگری با هدف شناساندن داشته‎های این شهرستان در حوزه گردشگری به عنوان یک اصل مورد توجه و تاکید قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان در این باره گفت: فراخوان شرکت در این جشنواره از امروز یکم مهر ماه آغاز شده است و تا یکم آذر ماه ادامه دارد.

مهدی ابراهیمی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‎توانند، آثار خود را در مهلت یاد شده در چهار بخش شامل عکس(حرفه‎ای و عمومی)، سفرنامه‌نویسی، ایده و فیلم به جشنواره ارسال کنند.

وی عنوان کرد: هدف اصلی از برگزاری این جشنواره مشارکت دادن مردم شهرستان بروجرد در خلق ایده‎ها و تفکرات نوین در حوزه گردشگری و جذب توریست است، تا از این طریق بروجرد به عنوان یکی از مقاصد گردشگری شناخته و معرفی شود.
مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد تاکید کرد: شهرستان بروجرد از جاذبه‎های گردشگری، تاریخی و فرهنگی متعدد و متنوعی برخوردار است که معرفی بیش از آنها به گردشگران زمینه‎ساز بهره‎وری حداکثری از پتانسیل‎های موجود در این حوزه و به فعلیت درآوردن استعدادهای بالقوه می‎شود.

ابراهیمی تقویت صنعت توریسم را یکی از راه‎های کمک به تقویت اقتصاد شهرستان بروجرد خواند و افزود: حضور گردشگران در این شهرستان در حوزه‎های مختلف عواید فراوانی را به همراه دارد.

وی ادامه داد: نخستین جشنواره «بروجرد مقصد گردشگری» 27 آذر ماه امسال و همزمان با سالروز میلاد رسول مکرم اسلام در هتل زاگرس این شهرستان با حضور و مشارکت اقشار مردم و مسئولان برگزار می‎شود.

مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد اظهار کرد: بی‎شک ارتقای آگاهی شهروندان بروجردی از وجود جاذبه‎های طبیعی، گردشگری، تاریخی، مذهبی و فرهنگی این شهرستان خود به عاملی برای شناساندن این قابلیت‎ها به گردشگران و تقویت صنعت توریسم این شهرستان تبدیل می‎شود.

ابراهیمی تاکید کرد: برگزاری جشنواره «بروجرد مقصد گردشگری» در سرفصل‎های یاد شده می‎تواند، زمینه را برای تحقق بیش از پیش این مهم فراهم و مهیا کند.

وی عنوان کرد: حرکت در این راستا به عاملی برای بارورسازی ایده‎های خلاقانه با ماهیت و هدف کمک به تقویت صنعت توریسم و تبدیل شهرستان بروجرد به مقصد گردشگری تبدیل می‎شود.

مدیر روابط عمومی هتل زاگرس بروجرد بر ضرورت تقویت ابعاد اطلاع‎رسانی رسانه‎های این شهرستان در حوزه یاد شده تاکید و تصریح کرد: فعالان عرصه خبر و اطلاع‎رسانی می‎توانند، زمینه‎ساز مشارکت قابل توجه و حداکثری مردم در این جشنواره شوند.
محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.