نقد اجتماعی/ برای ارائه یک لیست کارآمد برای انتخابات شورای شهر/ پیشنهاد ائتلاف بزرگان جناح های مختلف


اخبار روز


نقد اجتماعی/ برای ارائه یک لیست کارآمد برای انتخابات شورای شهر/ پیشنهاد ائتلاف بزرگان جناح های مختلف

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -برای ارائه یک لیست کارآمد

جهت انتخابات شورای شهر بروجرد


پیشنهاد ائتلاف بزرگان جناح های مختلف

فرهاد داودوندی- بروجرد:

شکی نیست یکی از حساس ترین و حتی مهیج ترین انتخابات، برای گزینش اعضا جدید شورای شهر بروجرد، در انتخابات اردیبهشت ماه 1396 رقم خواهد خورد.

"یارکشی" ها از مدتها قبل در بروجرد آغاز شده و نشست ها و رایزنی ها به شدت ادامه دارد.

تنوع حضور اشخاص و گروه ها و بخصوص "همفکرانی" که برای در دست گرفتن شورای شهر آینده در حال برگزاری نشست های انتخاباتی هستند در سطح شهر به شدت احساس می شود.

در این میان ظاهرا همه قصد کرده اند  با انتخاب شدن در شورای شهر بعدی، به تنهایی! در دوره 4 ساله حضورشان در شورا،  آینده  شهر را بسازند!

بروجرد شهری با حدود بیش از 350 هزار جمعیت متعلق به تمامی شهروندانی است که در این شهر زندگی می کنند.

تمامی متولدین این شهر و حتی کسانی که متولد بروجرد نیستند اما در این شهر ساکن می باشند به یک اندازه در این شهر "حق و حقوق" شهروندی دارند. 

مطمئنا با توجه به حساسیت های پیش آمده برای در دست گرفتن اختیار شورا در دور بعد توسط گروه های صاحب نفوذ، به جاست برای یکبار هم که شده در این شهر اتفاق نظر بین بزرگان گروه ها پیش بیاید و همگی به این نتیجه بسیار ساده برسند که ساختن این شهر به تنهایی ممکن نیست و اگر قرار است اتفاق مثبتی در انتخابات آینده شورای شهر برای بروجرد پیش بیاید مشارکت همه را می طلبد.

بنا بر موارد ذکر شده بالا لازم است:  نشست یا نشست هایی بین بزرگان گروه هایی که از اقبال مردمی بیشتر و یا حتی متوسطی برخوردارند برگزار شود و بعد از رایزنی های لازم، یک لیست کارآمد انتخاباتی که شامل کاندیداهای "متخصص متعهد" باشد را برای انتخاب شدن به مردم شهر معرفی کنند. والسلام.  


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.