نقد هنری/ به بهانه برگزاری اجرای موسیقی همنوازان حصار وقتی یک هنرمند موسیقی کشور سفیر فرهنگی بروجرد می شود


اخبار روز


نقد هنری/ به بهانه برگزاری اجرای موسیقی همنوازان حصار وقتی یک هنرمند موسیقی کشور سفیر فرهنگی بروجرد می شود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -به بهانه برگزاری اجرای موسیقی همنوازان حصار

 وقتی یک هنرمند موسیقی کشور

سفیر فرهنگی بروجرد می شودفرهاد داودوندی- بروجرد:


یک کیک تولد، چند فشفشه، اهدا یک " تار" و چند دسته گل و کف زدن های 300 علاقمند به موسیقی در بروجرد بهانه ای شد تا آقای علی قمصری که کاملا از برگزاری جشن تولدش توسط بروجردی ها در خاتمه اجرای "گروه همنوازان حصار"" غافلگیر شده بود، طی چند جمله بیان کند که: بروجرد پاریس کوچولو نیست، بزرگ شهری است که مردمش نیز در فرهنگ و هنر جایگاه بسیار بزرگی دارند.

این هنرمند جوان و نامی کشورمان در حالیکه اشک در چشمانش حلقه زده بود، ادامه داد: هر کجا که بروم خواهم گفت که بروجردی ها در فرهنگ و علاقه به موسیقی فاخر سر آمد هستند.

این است رمز و رموز استفاده صحیح از هنر موسیقی که می تواند بروجرد زیبا را در سطح کشور بشناساند و هنرمندان غیر بروجردی این رشته را که برای اجرا به شهرمان می آیند را به عنوان " سفیران فرهنگی بروجرد"  معرفی کند.

مطمئنا ذوق و سلیقه آقای مجید ناصری مدیر آموزشگاه موسیقی ماهور بروجرد که بعنوان میزبان اصلی با تهیه لوازم برگزاری جشن تولد و اهدا " تار" زیبا و منحصر بفرد آقای مهران کوچک مدیر هنرسرای چکاوک و تار نوازی کوشا وحدتی برای یاد آوری جشن تولد و تشویق های مستمر حضار و اهدا دسته گل های زیبا، کمترین هزینه ای بود که می شد برای جذب یک چهره هنری کشورمان به نام آقای علی قمصری انجام داد تا ایشان را بعنوان یک فرد مشتاق به بروجرد در سطح کشور معرفی کرد.

مردم بروجرد لیاقت بهترین ها را دارند، خوشبختانه بهترین هموطنان مان هم بعنوان میهمان در عرصه های مختلف هنری، ورزشی و ... به شهرمان می آیند و خوشحالتر خواهیم شد که با میهمان نوازی بتوانیم از هر میهمان ویژه ای که به بروجرد می آید بتوانیم یک سفیر فرهنگی به دیگر هموطنان عزیزمان معرفی کنیم.

جامعه موسیقی بروجرد با جذب آقای علی قمصری و دیگر اعضا گروه همنوازان حصار که بتوانند بروجرد را به دیگر هموطنان مان بشناسانند، کاری کرد کارستان، که جای تقدیر ویژه دارد.
  بقیه عکس ها در ادامه مطلبمحصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.