نویسنده ی این کتاب تنها سواد قرآنی دارد


اخبار روز


نویسنده ی این کتاب تنها سواد قرآنی دارد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

چه تصوری از نویسندگان دارید؟ معمولا نویسندگان افرادی هستند که به ادبیات اشراف کامل دارند. سواد خواندن و نوشتن دارند. اما نویسنده ی کتاب اجتماعی بالاتر از مجنون، پیرمردی دوست داشتنی است که تنهاد سواد قرآنی دارد.

سبحان عبداللهی این کتاب را به همسرش تقدیم کرده و درآمد حاصل از آن را برای ازدواج پسرش صرف کرده است. این پیرمرد دوست داشتنی در روستایی در 7 کیلومتری تربت حیدریه زندگی می کند، روستایی که مسیر آن از جاده تربت به کاشمر می گذرد. این روستا که "خورق" نام دارد با روستای "قوزان" به فاصله هشتصد متر مجاور یکدیگرند.


سبحان عبداللهی


این کتاب دل نوشته ای از یک حکایت عاشقانه است که سبحان عبداللهی در ابتدا برای هفت بار چاپ مجددش خود هزینه کرد و امروز بیش از هزار نفر از این خواندن این حکایت لذت می برند.کتاب بالاتر از مجنون

«اول‌بار در روستای خودمان دلداده دختری شدم. اما روزگار او را به من نرساند و پدرش او را به مردی داد که سه زن دیگر هم داشت. حکایتی است این عاشق شدن. کاش قانونی داشت و می‌شد برایش قاعده‌ای نوشت. نمی‌دانم چه شد اما تصمیم گرفتم ماجرایش را بنویسم؛ نوشتمش و چند داستان دیگر هم در همان حال و هوا به آن اضافه کردم و شد یک کتاب و نامش را هم گذاشتم بالاتر از مجنون»

جمله‌های بالا، معرفی این نویسنده دوست داشتنی از کتابش است.

کتاب بالاتر از مجنون را میتوانید با مراجعه به لینک زیر دانلود کنید و از خاندن آن لذت ببرید:

http://fidibo.com/book/6889-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AC%D9%86%D9%88%D9%86محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.