هتلهای شیراز در آرمان سفر


اخبار روز


هتلهای شیراز در آرمان سفر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

شیراز جز یکی از 5 شهر بزرگ ایران است. شهر شیراز در بخش مرکزی استان فارس قرار دارد. شیراز در منطقه ی کوهستانی زاگرس واقع است و آب و هوای معتدلی دارد. باغ های سرسبز دلیل بر همین آب و هوای معتدل است. سر سبزی و زیبایی شهر شیراز موجب شده تا این شهر را به شهر گل و شعر و عنوان عروس شهرهای ایران بنامند.
حصیر بافی, سفال سازی, نقره سازی, قلمزنی, خاتم کاری, رنگ کاری و درود گری از صنایع دستی معروف این شهر می باشد. به علت جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی هتلهای شیراز میزان مسافران مخصوصا در فصل بهار نارنج می باشند. نام بر روی سفال های یافت شده از ویرانه های دوره ی ساسانی در قرن دوم پس از میلاد نیز رویت شده است. بر اساس گفته های تاریخ شناسان, با توجه به شاهنامه نام شیراز از نام پسر سومین شاه جهان, یعنی طهورث گرفته شده است.
شیراز, بهترین انتخاب برای گشت و گذار در ایران است. سایت آرمان سفر تمامی هتل های تخفیفی را درج کرده و از این سایت می توانید, در بهترین هتل ها با قیمت مناسب اقامت کنید. آرمان سفر لوکس ترین هتل از هتلهای شیراز را معرفی کرده است, که می توان هتل بین المللی پارس را نام برد. این هتل 5 ستاره یکی از لوکس ترین هتل های خوب کشور در شهر شیراز است. این هتل در خیابان کریم خان زند واقع شده است. این هتل شامل 2 برج 13 طبقه ای است که مجموعه ای از 188 اتاق مدرن و شیک و 27سوئیت مجلل و 2آپارتمان می باشد. اتاق های این هتل دارای تمامی امکانات رفاهی و سرویس دهی 24 ساعته است. این هتل شامل مجموعه ی ورزشی, استخر, سونا خشک و بخار, جکوزی, سالن بدنسازی, سالن ماساژمی شود. 

هتلهای شیراز در آرمان سفر
در طبقه ی 13 هتل رستوران لوتوس که غذا های ایرانی و فرنگی در آن سرو می شود, واقع است. در این رستوران منظره ای بی نظیر از شهر شیراز را در محیطی دلنشین نظاره گر هستید. اولین رستوران آفریقایی در ایران رستوران آکاسیا است.این رستوران دکوراسیونی خاص و منحصر به فردی دارد که طعم غذاهای استثنایی و متفاوت را می توانید در آکاسیا تجربه کنید. موسیقی زنده نیز در این رستوران تا آخر ساعت کاری می نوازند. کافی شاپ پامچال و تریای آبشار 24 ساعته در این هتل در حال سرویس دهی هستند. این هتل دسترسی به اکثر اماکن مهم و گردشگری شیراز دارد. این هتل در نزدیکی آرامگاه شاه چراغ, ارگ کریم خان, مسجد وکیل, باغ ارم و آرامگاه سعدی واقع است. مطمئنا هتل بین المللی پارس یکی از بهترین هتلهای شیراز است.

هتلهای شیراز در آرمان سفر

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.